Jak na věc


národní ústav duševního zdraví klecany topolová diferenciální diagnostika

Česká alzheimerovská společnost

    Diagnostikování a farmakoterapie Alzheimerovy choroby. Je nutné s sebou přinést na vyšetření zdravotní dokumentaci a seznam trvale užívaných léků. Je vhodné s sebou přinést doporučení praktického lékaře. Je vhodné, aby na vyšetření doprovodil pacienta jeho rodinný příslušník. Je nutné se předem objednat!
    Diagnostikování Alzheimerovy choroby. Je nutné s sebou přinést na vyšetření zdravotní dokumentaci a seznam trvale užívaných léků. Je vhodné s sebou přinést doporučení praktického lékaře. Je vhodné, aby na vyšetření doprovodil pacienta jeho rodinný příslušník. Je nutné se předem objednat!
    Česká alzheimerovská společnost (ČALS) vznikla v roce 1997 jako občanské sdružení. U jejího zrodu stáli profesionálové z řad gerontologů, lékařů a sociálních pracovníků, stejně jako rodinní pečující. V roce 2014 se podařilo formálně dokončit transformaci ČALS na obecně prospěšnou společnost. Cílem ČALS nadále je pomáhat lidem s demencí a těm, kteří o ně pečují. ČALS je členem Alzheimer Europe a Alzheimer's Disease International.


Doprava: metro C, stanice Kobylisy, autobus 371 a 374 do zastávky Klecany U Hřbitova

    Diagnostikování Alzheimerovy choroby. Je nutné s sebou přinést na vyšetření zdravotní dokumentaci a seznam trvale užívaných léků. Je vhodné přinést s sebou doporučení praktického lékaře. Je vhodné, aby na vyšetření doprovodil pacienta jeho rodinný příslušník. Je nutné se předem objednat!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00