Jak na věc


nákupy bielsko biala

Další tipy na dovolenou a výlety

    Pokud jedete autem, nevynechejte Franken-Center - je to největší nákupní centrum v severním Bavorsku a je poblíž dálnice – nemusíte zajíždět do města. Mapka ukazuje polohu a kliknutím se dostanete do velké mapy na Googlu. Je tam velké parkoviště a desítky obchodů, například New Yorker, Orsay, C&A, Esprit, H&M, s. Oliver a další. Ale nečekejte klasický "český hypermarket". Spíše jsou zde obchůdky, butiky, prostě centrum obchodu v pravém slova smyslu. A malá kuriozitka: za použití WC si připravte 0,5Eur - ty vám pak vrátí jako slevu v některém z vybraných obchodů.
    Informace zde jsou nekomerčí s cílem poradit jak si co zařídit nejlevněji nebo sami. Pokud se přesto rozhodnete využít nějakou komerční službu (hotel, cestovní kancelář,...), pak nás můžete podpořit, tím že jejich stránky navštívíte kliknutím na některý odkaz či banner v textu.
    Jsme rodina se dvěma dětmi a rádi jezdíme po výletech. Občas nějaký pořádně popíšeme a uděláme k němu www stránku. Většinu věcí co tady najdete, jsme sami viděli a zažili. Ostatní jsme si našli a nastudovali z internetu v rámci přípravy na cestu. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou.
    Vedle Drážďan je Norimberk také cílem nákupů, a to nejen vánočních. Centrum města je doslova napěchované obchody a slevy a výprodeje jsou častým jevem.


Infografika asistovaného nákupu z Amazon.de

    Zboží zpravidla hradíme ihned. Jak dostáváme od prodejce informace, přeposíláme je na Váš registrační email. Máte tak o průběhu maximální přehled. Jakmile zboží dorazí do českého skladu (pozor v německém již může podle trasování být) provádíme naskladnění a zavedení do systému. V tento okamžik dostáváte SMS notifikaci a potvrzovací email, že máme zásilku fyzicky v ČR.
    Kousek od Norimberku je Řezno (Regensburg). Město je plné nádherných historických budouv, ale je zde i velké nákupní centrum Donau-Einkaufszentrum, kde na vás pohromadě čeká kolem 130 obchodů. Je to jedno z nejstarších nákupních center v celém Německu.
    Určitě ale nevíme vše, takže pokud máte pocit, že je vhodné říci něco dalšího, neváhejte se o své osobní zkušenosti podělit v diskusi pod jakýmkoli článkem.
    V městečku Herzogenaurach asi 30km západně od Norimberku sídlí dva výrobci sportovního vybavení ADIDAS A PUMA. Díky tomu zde naleznete několik prodejen s nižšími cenami tohoto zboží než je obvyklé kdekoli jinde. V místních obchodech jsou ale v prodeji i ostatní značky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00