Jak na věc


náhradní díly na renault megane

Oase BioTec ScreenMatic2 (náhradní set šroubů-new model)

    Náhradní díly ke všem produktům z naší nabídky. Náhradní součástky jsou rozděleny dle kategorie produktů, ke kterým se vztahují. Technika a celé příslušenství k zahradnímu jezírku je třeba udržovat plně funkční, některé součástky se opotřebovávají rychleji, proto je třeba je vyměnit. Za čistou vodou ve vašem jezírku stojí správně fungující technologie.
    Uspořádaná nabídka originálních náhradních dílů i příslušenství na spotřebiče ETA . Nabízíme kompletní sortiment náhradních dílů i příslušenství pro spotřebiče ETA . V seznamu náhradních dílů i příslušenství na spotřebiče značky Eta je u názvu vždy uveden typ výrobku, pro který je určen. K objednání náhradního dílu či příslušenství na spotřebič ETA bez registrace si zvolte požadovaný náhradní díl či příslušenství na váš spotřebič ETA a klikněte na „Koupit nyní“. Otevře se vám stránka s nákupním košíkem krok 1, kde budete mít již uložený vybraný náhradní díl či příslušenství na spotřebič Eta . Zde máte možnost změnit počet kusů a požadované příslušenství či náhradní díl rovnou objednat. V 2 kroku vyplníte kontaktní údaje pro odeslání objednávky a klikněte na „Objednat“. Příslušenství a náhradní díly na spotřebiče Eta dodáváme standardně do 5 pracovních dnů. U všech náhradních dílů a příslušenství na výrobky Eta je uvedena i jejich fotografie, můžete tedy vybírat i podle ní.


Oase Bitron C 36W/55W UV-C lampa (náhradní čistící kus na křemíkové sklo)

    Vysavače - prodlužovací vypouštěcí sety, sací zvon, náhradní filtrační pěnovka, náhradní zavírací klapka, náhradní hubice, náhradní sáček na suché vysávání, náhradní vypouštěcí hubice.......

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00