Jak na věc


moravec a syn karlovy vary koberce

ČASTOKRÁT NELZE ŘEŠIT REKLAMACE

    Korkové podlahy jsou stále více oblíbené a při výběru podlah zákazníci sahají k tomuto materiálu především proto, že korek je nejlepší tepelný izolant. Korkové podlahy se především doporučují do obytných místností. Korek je ideálně pružný, nepodléhá hnilobě, je vysoce odolný proti oděru a snadno se udržuje. Je vhodný do prostor jako jsou ložnice, pokoje ale i do kuchyní a koupelen. Působí antistaticky a je hypoalergenní, takže nezatěžují naše zdraví. Dodává místnosti charakteristické klima a také činí tento prostor velice teplím a útulným. Přesvědčte se sami o kvalitách korku a nepřeberných barevných možnostech těchto podlah.
    Zátěžová PVC jsou materiály vhodná především do prostor s velkou frekvencí osob ale i do provozů. Tento materiál se vyrábí v různých barevných provedeních i dekorech dřeva. Zátěžové PVC je vhodné především do škol, školních tříd, nemocnic, šaten, do společných prostor v bytových domech, na schodiště a podesty v panelácích atd. Přijďte se inspirovat a přesvědčit se o kvalitách těchto materiálů a získat další informace do naší vzorkové prodejny.


Vítejte na stránkách firmy MORAVEC A SYN

    Koberce máme v naší prodejně zastoupeny z velké části, nabízíme koberce zátěžové, které se vyznačují vysokou odolností především do prostor s velkou frekvencí osob, jako jsou úřady, banky, kanceláře. Nabízíme široký sortiment i bytových koberců, který máme skladem ale, pokud si někdo nevybere tak můžeme nabídnout i koberce na objednávku v různých šířkách, odstínech a provedeních. Do, hotelů nabízíme koberce vysoce zátěžové v různých barevných provedeních a kvalitách. Nabízíme také kusové koberce různých tvarů a odstínů. Přijďte, se přesvědčit o naší nabídce určitě neodejdete s prázdnou.
    Dřevěné podlahy nabízejí dlouhou životnost, nepřeberné množství dřevin a provedení. Jelikož je dřevo přírodní materiál a izolant zaručuje uživateli příjemný pocit a pohodlí při chůzi a také útulnost prostor kde je podlaha položena. Povrchová úprava těchto podlah se provádí dvěma způsoby a to lakováním (většinou je to 5 a více vrstev laku tvrzeného ÚV zářením) a olejováním (kde je zaručen specifický povrch čistě přírodního materiálu). Velkou výhodou těchto dřevěných podlah je že v případě poškození povrchu lze tuto podlahu opravit a používat mnoho dalších let. Přijďte se dotknout luxusu a přesvědčit se o kvalitách dřevěných podlah.


MŮŽETE SE PTÁT, MY IHNED ODPOVÍDAT

    Měkčené PVC je alternativou k laminátovým a dřevěným podlahám. Vyrábí se různých šířkách, tloušťkách, barvách s širokou škálou realistických dekorů dřeva ale i designových provedeních. U měkčeného PVC je nejdůležitějším faktorem tloušťka nášlapné vrstvy která určuje oblast použití od prostor s malou frekvencí užívání, jako jsou ložnice, až po prostory které jsou centrem setkání členů rodiny, jako jsou kuchyně a obývací pokoje. Přijďte se proto inspirovat a přesvědčit se o široké nabídce, kterou pro vás máme připravenou v naší vzorkové prodejně.
    Výrobci často vyrábí dvojí kvalitu stejných výrobků na eshop nižší a levnější než do kamenných obchodů. Protože zákazník podle obrázků nic nepozná (např. Nekvalitní polstrovaná látka, nekvalitní sedáky potažené latkou v sedacích soupravách, tlouška lamina je 14 i 12mm - takový nábytek je nutno přišroubovat ke zdi, lamino na nábytku neni laminované ale pouze deska potažená papírem)


NABÍZíME KVALITNÍ ČESKÉ VÝROBKY

    Linoleum je vyráběné pod názvem např. Marmoleum, nebo Veneto. Již ze svého názvu je patrno, že se jedná o 100% přírodní materiál který je vyráběn technologií šetrnou k životnímu prostředí. Linoleum je velmi trvanlivý a odolný materiál prověřený staletími. Tento materiál má nealergenní vlastnosti, takže je vhodný pro alergiky, nemocné a děti, ale samozřejmě nejen pro ně. Pro to, se hojně využívá do prostor, jako jsou nemocnice, domovy důchodců ale i relaxační a rehabilitační centra a balneo provozy. Díky široké škále odstínů a možnosti kombinování barev si jistě vybere každý, kdo se pro tento vynikající materiál rozhodne. Přijďte si pro inspiraci a další informace do naší vzorkové prodejny a přesvědčte se o kvalitách tohoto materiálu.
    Laminátové podlahy jsou z ekonomického hlediska nejlepším řešení. V nabídkách jsou podlahy v různých tloušťkách, šířkách, odstínech, povrchových úpravách (hladké, kartáčované, atd), v poslední době jsou hodně oblíbené také podlahy, které mají přiznanou V spárou (tzv. mikrofázi) ze dvou ale i ze všech čtyř stran. Přijďte se přesvědčit o široké nabídce dekorů a provedení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00