Jak na věc


mobilní pohotovost gsm olomouc

MOBIL POHOTOVOST (Praha 5) - centrála

    Naše prodejny vás příjemně překvapí moderním designem, který vás nabije energií. Mladý a profesionální kolektiv prodejců je pak zárukou individuálního a přátelského přístupu k zákazníkovi. Najdete nás v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Pardubicích, Hradci Králové, Ostravě, Olomouci, Jihlavě, Liberci, Ústí nad Labem a Plzni. Zároveň fungujeme jako zavedený e-shop.
    Kromě nových přístrojů nabízíme rovněž zánovní (ještě nepoužité) a také použité zboží (z druhé ruky). Nemusíte se bát, že v takovém případě přicházíte o všechny garance. Naopak. Při nákupu zánovních telefonů získáváte záruční dobu na 24 měsíců. V případě, zakoupíte-li si telefon použitý, získáváte záruku na 6 měsíců. Využijte rovněž naší služby nový za starý. Na principu protiúčtu vám dáme za váš starý telefon výraznou slevu při nákupu nového. Tím šikovně využijete svůj starý telefon při přechodu na novější model. Zabýváme se rovněž prostým výkupem použitých notebooků a mobilních telefonů. Zabýváme se rovněž opravami mobilních telefonů. Jsme autorizovaným servisním centrem pro telefony značky Samsung. Jsme tu pro vás, přijímáme opravy mobilních telefonů Samsung na pobočkách: Hradec Králové, Liberec, Pardubice, Olomouc, Plzeň, České Budějovice.


Prodej mobilních telefonů, tabletů a příslušenství

    Opravujeme telefony většiny značek, které můžete zakoupit na českém trhu. Nabízíme jak autorizovaný, záruční tak i pozáruční servis mobilních telefonů.
    Sháníte nový mobilní telefon či tablet? Provozujeme síť prodejen specializovaných na mobilní technologie. Zároveň fungujeme jako zavedený e-shop, k němuž jsme držiteli certifikace APEK. Zabýváme se prodejem mobilních telefonů, tabletů, chytrého příslušenství a nositelné elektroniky všech kategorií. Naše pobočky najdete Praze, Brně, Českých Budějovicích, Pardubicích, Hradci Králové, Ostravě, Olomouci, Jihlavě, Liberci, Ústí nad Labem a Plzni. Přijďte k nám a poraďte se s odborníky při nákupu mobilního telefonu.
    Nabízíme nové i použité mobilní telefony značek Nokia, Samsung, Sony, LG, HTC, BlackBerry, Apple iPhone a dalších. Prodej a výkup mobile, tabletů i notebooků. Autorizovaná servisní centra a pozáruční opravy telefonů v prodejnách po celé ČR.
    Jsme výjimeční kombinací služeb, která našim zákazníkům umožňuje nejenom zboží koupit, ale zároveň i prodat a tím tak docílit unikátní ceny za nový přístroj.


MOBIL POHOTOVOST (Hradec Králové)

    Mobil Pohotovost je síť prodejen a servisních center s více než 20letou historií. Jsme specialisté na prodej mobilních telefonů, tabletů, příslušenství a výrobků pro chytrou domácnost. Jsme výjimeční kombinací služeb, která našim zákazníkům umožňuje nejenom zboží koupit, ale zároveň i prodat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00