Jak na věc


mládeži nepřístupno

Nicoleta Vojkůvková a Renato Salerno

    a) Výkonný výbor ČSOS:- schvaluje vyslání výpravy na MED;- schvaluje vedoucího výpravy na MED;- jmenuje ústředního trenéra mládeže;- schvaluje zřízení a zrušení TSM,- projednává každoročně zprávu o práci s talentovanou mládeží.b) Sekretariát ČSOS:- zajišťuje ekonomické služby, vyúčtování jednotlivých akcí;- organizačně řídí ústředního trenéra mládeže OB;- sleduje čerpání schváleného rozpočtu pro talentovanou mládež;- zajišťuje (na základě podkladů od ústředního trenéra mládeže) výstupní informace o práci s talentovanou mládeží pro potřeby státních orgánů (MŠMT ČR, antidopingový výbor ČR), ČOV, ČUS, IOF apod.c) Vedení sekce OB:- jmenuje předsedu a schvaluje členy komise talentované mládeže;- schvaluje koncepci práce s talentovanou mládeží OB;- projednává zprávu o práci s talentovanou mládeží;- navrhuje výkonnému výboru ČSOS zřízení a zrušení TSM;- navrhuje výkonnému výboru ČSOS financování TSM,- projednává zprávu o výsledcích na ME dorostu;- navrhuje ústředního trenéra mládeže OB;- schv
    zabezpečuje přípravu mládeže do dorosteneckého věku (TSM, SCM, dorostenecká reprezentace OB, akademie OB, spolupráce s oblastmi).
    Pražská zlatá mládež poznává, jak vypadají životy ostatních Čechů. Pět rozmazlených mladých lidí z velkoměsta se musí vyrovnat se vším, na co nejsou zvyklí – s náročnou manuální prací a drsnými životními podmínkami. Na pět týdnů se stanou řezníky na jatkách, obyvateli Chanova, účastníky armádního kurzu přežití, rolníky v české vesnici v rumunském Banátu a ošetřovateli v domově důchodců. Zkorigují své předsudky a zhýčkané chování? Dokážou, že je v nich víc, než se na první pohled zdá?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00