Jak na věc


milenecký azyl s vířivkou brno

Milenecký Azyl 5P Non Stop             Tel: +420 732885243                                                           

    Jen u nás máte celý prostor  sami pro sebe za naprosto bezkonkurenčně nízkou cenu! Přijďte v páru, ve třech nebo ve skupince přátel, kapacita vířivky i sauny je až pro 6 osob, nikdo jiný Vaše soukromí rušit nebude, tak je jen na Vás a na Vaší fantazii jak využijete čas k odpočinku a relaxaci v Mileneckém Azylu 5P.
    Milenecký azyl Líšeň se nachází v okrajové části Brna sousedící s lesem, a je ideálním a dokonale skrytým místem pro volné chvíle. Najdete ho na konci ulice Podlesná. Parkovat můžete přímo na ulici nebo na konci ulice odbočíte vlevo na naše vyštěrkované parkoviště. Poté projdete pod parkovištěm cca 25 metrů lesní cestou k velkému domu, kde na vás bude čekat obsluha, která vás uvede dál.
     Milenecký Azyl - Milenecký Azyl 5P - Milenecký Azyl Praha - Milenecký Azyl na Smíchově - Milenecký Azyl V lesíčku - Azyl pro milenece - VIP Pokoj - Sauna - whirlpool - vířivka - Hodinový Hotel - Hodinový Hotel 5P - Hodinový Hotel Lesíček - Hodinový Hotel Praha - Hodinový Hotel Praha 5 - Hodinový Hotel na Smíchově - Hodinový Hotel a Milenecký Azyl.
    Nechce se Vám do centra ať už kvuli parkování, velkému provozu nebo kvuli tomu, že Vás někdo uvidí? Právě jste objevili to pravé skryté místo, Milenecký Azyl, kde Vás nikdo nepotká a zaparkujete přímo v ulici před Hodinovým hotelem.


UBYTOVÁNÍ PRO MILENCEve městě Brně

    Milenecký azyl Slatina I. a Slatina II. se nachází v nových nájemních domech, které poskytují naprostou anonymitu, s bezproblémovou možností parkování: Jejich adresu vám sdělíme při vaší objednávce.
    Atypický pokoj s vlastním sociálním zařízením jen za 250 Kč na hodinu. Jste neustále ve spěchu? Právě Vám se bude náš pokojík líbit..  (upozornění: je menší než ostatní pokoje)
    Jen v Mileneckém Azylu 5P najdete VIP pokoj se saunou a s whirlpoolem! Celý prostor máte jen sami pro sebe, tak je na Vás a Vaší fantazii, jak využijete čas! Obvzláště teď, když je venku zima a brzy se stmívá, Vaše drahá polovička jistě ocení horkou saunu a teplou vířivku!
    Pro rezervaci  pokoje  nebo  VIP pokoje  volejte číslo níže, v kteroukoliv denní či noční hodinu. Dovoláte se přímo na recepci, kde Vám náš personál ochotně poradí a pokoj rezervuje. Protože si náš Milenecký Azyl zakládá na naprosté diskrétnosti, pokoj stačí rezervovat na křestní jméno nebo přezdívku, nemusíte se prokazovat doklady!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00