Jak na věc


mariášové karty výklad zdarma

VĚŠTÍRNA : kartářka VENDY EDITA

    Za všechny své kolegyně kartářky provádějící výklad karet nebo jakoukoli jinou formu věštění přeji hodně spokojenosti.Jsem s láskou pro všechny dobré lidičky na celé zemi. Děkuji, kartářka Anemari R.
    Přesto, že existuje velké množství divinačních nástrojů, výklad karet se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější. V současnosti najdete více druhů systémů vykládacích karet, které se liší jak počtem karetních listů, tak třeba i zaměřením na specifický typ výkladu.
    Vyložit si karty sám může opravdu každý člověk. Karty vám odpovídají skrze vyšší energie, na které jsme všichni napojeni, k tomu nepotřebujeme prostředníka. Důležité je se těmto energiím při výkladu otevřít, uvědomit si je kolem sebe a důvěřovat svému nitru.V této sekci vám nabízíme k online výkladu různé sady karet. Vyberte si tu, která je vám nejsympatičtější, nebo která se nejvíce hodí k zodpovězení vaší otázky.


Výklad z karet, výklad z andělských karet, věštírna

    Jsou jedny z nejhezčích karet, který znám. Jsou tak krásné a laskavé, jen při pohledu na ně vám srdíčko zaplesá. Andělské karty představují starý divinační nástroj, který vám umožní získat jasná poselství od Boha a andělů. Andělské karty jsou nabité energií Božího světa a lásky. Můžete je proto používat bez obav, jsou bezpečné, pozitivní a úžasně přesné.
    Co říci k Mariášovým kartám? V současnosti jsou pravděpodobně u nás nejvíce používané karty k vykládání, možná jsou více používané než tarot a mnoho kartářek na ně nedá dopustit. Vynecháme tedy historii a pustíme se k výkladu. Z tohoto balíčku si můžete vytáhnout 3 karty, ty nemají pojmenování pouze 1. karta, 2. karta, 3. karta a to proto, aby jste si mohli určit vlastní způsob výkladu. Vykládacích map je více, např:1. Zjištění odpovědi Ano Ne:Pokud padnou 2 nebo 3 pozitivní karty, je odpověď ANO.Pokud padnou 2 nebo 3 negativní karty, je odpověď NE.2. Průběh situace od současnosti do budoucnosti.3. Vyložení příběhu, který vám karty říkají o nějakém problému, či situaci. Je tedy na vás, jakou výkladovou mapu si zvolíte, nutné ale je rozhodnout se předem, před výkladem!
    Nabízíme výhodné balíčky od 30,- Kč/minutu.Určete se, který čas je pro vás nejpříznivější a v tomto čase Vás budeme kontaktovat.Balíček lze čerpat několika hovory!


VĚŠTÍRNA : kartářka ANEMARI RACHEL

    V dlaní se odráží minulost,přítomnost i budoucnost.Odráží se v nich charakteristika osobnosti a všechny důležité aspekty života (zdraví, dlouhověkost, vztahy,peníze,láska,práce,úspěchy).


Výklad z karet ZDARMA, věštírna a výklad snů

    Milí návštěvníci našich stránek, zabývajících se výkladem z karet a poradenstvím. Naše důkladně vybrané a kvalifikované kartářky jsou připraveny zodpovědět všechny vaše otázky. A nejen to, kartářky vám poradí, jak může naše věštba usnadnit váš život a zpříjemní pobyt na této zemi ve vašem fyzickém těle a žití. Možností, jak mohou věštkyně provádět výklad z karet je celá řada a myslím, že pro každou situaci se najde ten pravý význam. Každému klientovi v naší věštírně můžeme vypracovat speciální výklad na míru. Já osobně a i ostatní naše kartářky vidíme karty jako pomocníky, kteří lidem nabízejí svou ochranu a radu, kteří je zklidní, a hlavně nasměrují k tomu, aby si klient ujasnil, v jaké situaci se nachází a proč se do ní dostal. Věštkyně vám pomohou nalézt nejlepší východisko a správnou cestu, kterou se máte vydat. Naše služby ve věštírně velice dobře odpoví i na otázky týkajících se vztahů, a to jak partnerských, mezi rodiči a dětmi, tak mezi sourozenci, příbuznými, kolegy a přáteli.
    Jsem přesvědčena, že když člověk pracuje s kartami, tak je musí "slyšet". Musí mezi nimi proudit ta správná energie, proto si také různí lidé vybírají různé druhy, které je osloví, a s nimi pak pracují. Nejčastější jsou Tarotové karty, ale používají se také Mariášové nebo Andělské a mnoho dalších prostředků jako věštění, výklad run, Chiromantie apod. Těm z vás, kteří navštíví naší věštírnu a vyberou si svoje kartářky a poradkyně, přeji z celého svého srdce, aby zde nalezli odpovědi a vykročili ke spokojenějšímu životu. Věřím, že náš způsob, jakým provádíme výklad z karet je pro vás příjemný, neboť se nemusíte nikam objednávat, ale jste doma ve svém pohodlí.


Výklad z karet - andělské karty

    Každá andělská karta, kterou si z balíčku vytáhnete, či Vám bude kartářkou vyvěštěna, přichází z určitého důvodu. S pomocí andělů a prostřednictvím duchovního zákona přitažlivosti si automaticky vybíráte karty, které zrcadlí vaše momentální myšlenky a pocity. A jelikož vaší budoucnost vytvářejí vaše současné myšlenky a činy, mohou jí takto karty předpovídat. Poselství uvedené ve spodní části každé karty vám poskytne jasné a přesné vědění.
    Díky kartám kartářky dokáží bravurně nahlédnout do sféry financí, pracovní, podnikání a samozřejmě to nejdůležitější pro nás všechny lidičky, zdraví. Věštba zkrátka pomůže usnadnit vaši cestu životem. Čím jasnější a konkrétnější jsou vaše otázky, tím jasnější a konkrétnější odpovědi vám mohou kartářky poskytnout. Věštba z karet je vaší vstupenkou ke šťastnému životu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00