Jak na věc


mapa bonity půdy

Mapy API verze 4.13 – Neil Armstrong

    Na vzácně dochovaném pozůstatku přehrady klausy pro plavení dřeva stojí kaple připomínající katastrofu z července 1897. Kousek odtud pod lavinami bahna a kamení zemřelo sedm horalů.
    Vycházková trasa Aichelburg prochází také luční enklávou s dochovanou lidovou architekturou. Místem se zajímavým výhledem na Sněžku vedou i cyklotrasy a upravované běžecké stopy.
    Unikátní vycházková trasa pro děti i dospělé. Krakonošova zpovědnice se nachází v bývalé kapličce u Staré cesty spojující centrum Velké úpy a centrum Pece pod Sněžkou. Do zpovědnice patří všechna tajná dětská přání a hříšky.
    1 squashový kurt, 2 ricochetové kurty, vybavená posilovna včetně kardio strojů, spinning (spinningové lekce pod vedením profesionálního instruktora), stolní tenis, kuželková dráha, venkovní badminton a kuželky (v letním období).
    Před dřevařskou kolonizací roku 1566 už stálo několik chalup na Výsluní ve Velké úpě. Přední část si zachovala původní ráz s chalupami, agrárními valy, terasami, štětovanými cestami a kapličkou.
    Najdete nás 300 metrů nad autobusovou zastávkou směrem na ski-areál (sjezdovka Javor), v přízemí penzionu u Bláhů.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00