Jak na věc


městys křižanov-rozsvícení vánočního stromků

Sokolovna Chroustovice vás zve na další pizza víkend. Pizza se bude péct již dnes od 16 do 19 hodin a v pátek a v sobotu vždy od 16 do 20 hodin. Na výběr 6 druhů pizzy. Objednávat můžete buď na telefonu 732747398 nebo přímo v sokolovně.

    z důvodu narůstání neuhrazených pohledávek za vodné a stočné v termínu splatnosti na vystavených fakturách, Vám tímto dáváme na vědomí, že provozovatel s poukazem na ust. § 9 odst. 6 písm. g) Zákona č. 274/2001 Sb. Zákona o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů, jestliže do 30 dnů po splatnosti faktury nedojde k úhradě pohledávky, přistoupí k odpojení nemovitosti od dodávky pitné vody.
    Zapojte se do tvorby strategického plánu rozvoje své obce. Vaše potřeby zmapujeme, s vámi vyhodnotíme a poté přehledně zpracujeme. Věnujte 20 minut svého času vyplnění elektronického dotazníku. S vaší pomocí získáme aktuální informace pro přípravu strategického plánu rozvoje obce. Děkujeme. Odkaz na vyplnění dotazníku níže.
    Restaurace sokolovna Chroustovice Vás srdečně zve na Pizza víkend na pátek 2.8.2019 od 16 do 20 hodin. Objednávat můžete v sokolovně nebo na telefonu 724 417 229.
    Upozorňujeme, že je vydán zákaz napouštění bazénů, zalévání zahrad a mytí aut pitnou vodou z veřejného vodovodu. Vyzýváme k maximálnímu šetření s pitnou vodou.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Očkování psů proběhne 25. května v časech:

    Zájezd do Čejkovic pořádal městys Všeruby po 3 letech. Asi největším zážitkem byl pro všechny tradiční burčákový pochod mezi vinohrady v Mutěnicích a neuvěřitelné masy lidí po celé délce všech tras.
    Sraz dobrovolníků na úklid našeho okolí je tuto sobotu 27.4. ve 13:00 před budovou úřadu. Cílový sraz je na hřišti, kde si společně za odměnu opečeme buřty.
    29.11.2019 od 17 hodin v Sokolovně Chroustovice. Akce určená pro seniory našeho městyse. Vstupné zdarma. Občerstvení zajištěno. Tento rok bude hostem Marcel Zmožek.


___________________________________________________________________________________________________________________________

    Sbor dobrovolných hasičů Vás srdečně zve na 120. výročí svého založení, které se koná již tuto sobotu na Lhotě. Zahájeno bude setkáním rodáků a přátel obce od 10.00 hod. Zde nebudou chybět fotografie, živá kapela, občerstvení a příjemná setkání pod pergolou u rybníka. Od jedné hodiny proběhne slavností průvod obcí v doprovodu živé kapely a mažoretek. Průvod se přesune na louku na okraji obce, směr Pošívalka. Od 14.00 hodin se bude předávat ocenění hasičům. Ve tři hodiny bude zahájen profesionální hasičský zásah SDH Slatiňany. V 16.00 hod. předvede své představení Valda team se svým doprovodem. Od 17:00 hod. je připraveno překvapení především pro děti, kdy proběhne bublinkování a zavíráním dětí do obřích bublin v prostorách párty stanu. Pro děti bude navíc po celou dobu k dispozici obří skluzavka a nafukovací vodní válec. I rodiče si přijdou na své, jelikož o jídlo a pití nebude nouze. Od 19.00 hod. všem zahraje skupina Quattro, která se po desáté hodině na chvíli odmlčí, aby dala prost
    Znovupřipojení vodoměru k odběru a dodávce pitné vody je zpoplatněno částkou ve výši 1.500,--Kč na základě rozhodnutí Rady městyse Chroustovice ze dne 12.12.2018 s poukazem na ust. §9 odst. 10 Zákona č. 274/2001 Sb. Zákona o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů.
    V neděli 29. září proběhlo o pouti již tradiční setkání německých rodáků, které bylo zahájeno v 10 hodin mší svatou v kostele sv. Michaela Archanděla ve Všerubech.
    Každoročně Městys Chroustovice pořádá vánoční koncert, letošním hostem bude Yvetta Blanarovičová. Koncert se uskuteční 13.12.2019 od 18 hodin v kostele.
    Oslavy začnou ve 13hod. v areálu Základní školy. Vystoupí děti z Mateřské školky, skupina Kaťáčci, Felix Holzmann Revival a hlavním hostem bude ABBA REVIVAL. Těšit se můžete na Retro výstavu, řetízkový kolotoč, houpačky a dětský vláček. Občerstvení a pitný režim je zajištěn.


Hlášení 17.7.2019, 18.7.2019, 19.7.2019

    V úterý 30.4. jste všichni zváni na tradiční pálení čarodějnic na chroustovické hřiště. Letos nám k tanci zahraje skupina Šafrán Rock. Těšit se můžete také na ohňovou show.
    1.12.2019 od 17 hodin na náměstí v Chroustovicích rozsvítíme vánoční stromeček. Vystoupí děti z MŠ Chroustovice. Čaj, grog a punč bude jako každý rok na zahřátí připraven.
    Městys Chroustovice bude v příštím týdnu provádět plánované odkalování vodovodní sítě. Při odkalování může dojít ke krátkodobému zakalení ve vodovodní síti. Doporučujeme v těchto dnech omezit její používání tam, kde by zákal vody mohl být na závadu, např. praní prádla, používání myček nádobí apod. Takto zakalená voda není v žádném případě hygienicky závadná. Odkalovat se bude v těchto termínech:
    V sobotu 3.8.2019 od 13 hodin na Chroustovickém fotbalovém hřišti proběhne turnaj starých gard v malé kopané, který bude zakončen taneční zábavou s živou hudbou. Po celé odpoledne a večer je občerstvení zajištěno.


Upozornění: neuhrazené faktury za vodné a stočné

    Naší obcí vede trasa cyklotour - Dobroděj na kole. V rámci tohoto projektu se můžete zítra od 14 hodin před budovou úřadu zúčastnit besedy na téma Život se zrakovým postižením. V interaktivním stánku si budete moci vyzkoušet i hmatové dovednosti.
    Z důvodu ochrany vodního zdroje vyhlašuje Městys Chroustovice s okamžitou platností zákaz napouštění bazénů, zalévání zahrad, mytí aut pitnou vodou z veřejného vodovodu. Žádáme občany k maximálnímu šetření s pitnou vodou. !!!!!Zákaz platí do odvolání!!!!!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00