Jak na věc


měnová kalkulačka kb

Honor uzavřel partnerství s hrou Fortnite. Majitelé HONORu View20 získají speciální Guard Outfit.

    Kliknutím na widget se dostanete do hlavnímu menu, odkud máte přístup k nastavení a dalším funkcím aplikace Měnové kurzy. Je zde možné nastavit tři měny, které bude widget zobrazovat nebo dokonce nastavit určité datum, ke kterému se budou kurzy zobrazovat. V menu nechybí ani tlačítko pro zobrazení kurzů všech dostupných měn vzhledem k české koruně. A dostáváme se k poslední funkci aplikace, kterou je praktická měnová kalkulačka. Převádět můžete libovolně mezi všemi 33 světovými měnami.
    Po instalaci Měnové kalkulačky nedojde k zobrazení ikony v menu, jako je tomu u jiných aplikací. Místo toho je nutné přidat widget na plochu, což u většiny launcherů provedete dlouhým kliknutím na hlavní obrazovku. K dispozici jsou dvě velikosti widgetu: 1×1 a 2×1. Oba widgety jsou opravdu velmi jednoduché a zobrazují aktuální kurzy tří světových měn vzhledem k české koruně. K aktualizaci dat by mělo docházet automaticky každou hodinu nebo je možné widget aktualizovat manuálně kliknutím na ikonu v pravém horním rohu.
    I přes menší výhrady však jistě dejte Měnovým kurzům od Filipa Rachůnka alespoň šanci, za vyzkoušení totiž nic nedáte. A to doslova, protože aplikace je zdarma ke stažení z Google Play Store.


Huawei Mate 30 Pro kraluje žebříčku DxOMark

    Nový widget od českého vývojáře Filipa Rachůnka umožňuje zobrazit aktuální kurzy vybraných měn přímo na hlavní obrazovce vašeho telefonu či tabletu. Kromě toho aplikace obsahuje také jednoduchou měnovou kalkulačku. K dispozici je 33 světových měn a zdrojem dat je pro aplikaci Česká národní banka (ČNB).
    Měnové kurzy jsou velmi zajímavou aplikací. Přesněji, nejde o plnohodnotnou aplikaci, ale spíše o widget s rozšířenými funkcemi. To je možná trochu škoda, protože po nainstalování by se v menu mohla zobrazit klasická ikona aplikace, přes kterou by měl uživatel přístup ke všem aktuálním kurzům i měnové kalkulačce. Menší výhrady máme i k samotným widgetům, které by mohly být dostupné ve více velikostech a mít další možností přizpůsobení. Bohužel chybí také nastavení intervalu aktualizace dat widgetu. Na druhou stranu ale musíme ocenit velmi nízkou velikost aplikace 93 kB.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00