Jak na věc


litinový rošt do krbových kamen atlas

Komínový ventilátor STANDARD se čtvercovou podstavou ø150 mm - se stříškou

    Standardní výbavou všech typů je grilovací rošt s nerezovou povrchovou úpravou. Nadstandardní doplňky je možno vybrat z široké nabídky zvláštního příslušenství.
    Firma Norman se snaží nabídkou svých výrobků přispět tím nejlepším v tomto oboru. Zahradní krby Norman jsou určeny pro grilování na zahradě s použitím dřevěného uhlí, případně drobných kusů dřeva.
    Při nedodržení této zásady může dojít k přetopení krbu, které se projeví např. popraskáním jednotlivých betonových dílů, barevnými změnami povrchu apod.
    Nerezové střechy mají stejně jako měděné téměř nekonečnou životnost, ale na rozdíl od měděných zůstává jejich barva při minimální údržbě téměř neměnná.
    Použité kvalitní materiály zaručují dokonalou odolnost proti žáru i povětrnostním vlivům. Všechny modely jsou takové konstrukce, aby byly snadno sestavitelné i bez odborných znalostí a bez zvláštního nářadí či materiálů. Každy krb se dostane k zákazníkovi v rozloženém stavu na nevratné paletě, zabalený v ochranné fólii a s návodem na montáž a použití.


Příslušenství k zahradním krbům a grilům

    K roztápění kromě dřevěného uhlí lze použít i drobné kousky dřeva, plameny by však neměly přesahovat horní polohu grilovacího roštu nebo krátkodobě spodní okraj střechy.
    Jsme autorizovaní prodejci všech námi nabízených značek. Pravidelně se zúčastňujeme odborných školení, abychom byli schopni našim zákazníkům poskytnout kompletní poradenství.
    Vhodným doplňkem každé zahrady a nezbytnou nutností každé dokonalé párty se poslední dobou stává zahradní krb. Zahradní krb není, tak jako běžné plechové či litinové grily, pouze zařízením na přípravu pokrmů, ale také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.
    Všechny krby jsou konstruovány tak, aby byly snadno sestavitelné i neodborníkem a bez zvláštního nářadí či materiálů. Vzhledem k vyšší hmotnosti jednotlivých dílů doporučujeme většinu krbů sestavovat min. ve dvou osobách.
    Pro produkty o vyšší hmotnosti nebo u produktů, který si vyžaduje přepravu na paletě je cena dopravy 490 Kč, při nákupu nad 15 000 Kč je doprava ZDARMA.


Nordica - Rosella Plus s troubou EVO - mastek

    Krb je dodáván na paletě většinou 120 x 80 cm v rozloženém stavu a překryt smršťovací folií. Výška takto zabaleného krbu se pohybuje v závislosti na typu: od cca 0,8 m (Inca) až po cca 2 m (Astra). Paleta je jednocestná, nevratná.
    Máte-li k dispozici rohový prostor větších rozměrů, jistě oceníte nabídku rohovou sestavu zahradního krbu vycházejících z koncepce typu krbu Atlas s upravenou pracovní deskou a obohacenou o boční stoly a základové desky v odpovídajícím provedení.
    V sekci Návody na stavbu krbu jsme pro Vás připravili několik nových, přehledných návodů na stavbu krbu, které Vás provedou stavbou v několika jednoduchých krocích.
    K přednostem ocelových střech patří příznivá cena, barevná povrchová úprava, žáruvzdornost (do 400 °C), vysoká pevnost. Barevný povrch je možné po čase obnovit.
    Po celý rok pro Vás připravujeme pravidelné akční nabídky. Snažíme se, aby naše ceny byly vždy nejlepší na internetu, neděláme to však na úkor kvality výrobku.


Víceúčelová krbová nástavba Quatro

    Nejsme jen prodejci, se stavbou krbu máme mnohaleté zkušenosti. Kromě prodeje provádíme také realizace staveb a proto se v oboru velmi dobře orientujeme.Našim zákazníkům poskytujeme bezplatné poradenství jako po telefonu, tak e-mailem a to před i po nákupu.Zdarma Vám na základě Vašeho návrhu vytvoříme rozpis potřebného množství materiálu a zajistíme jeho dovoz až k Vám na stavbu.Pro zákazníky, kteří si chtějí krb postavit sami jsme na našich stránkách vytvořili několik návodů na stavbu krbu svépomocí, které Vás provedou stavbou krok za krokem.Zboží dopravujeme pomocí vozidel se sklopným čelem, řidič má potom vždy sebou paletový vozík, aby bylo možné zásilku dopravit na místo určení (např. Do garáže apod.)Pravidelně se účastníme školení výrobců abychom měli stále dokonalý přehled o všech novinkách a mohli jsme tak našim zákazníkům poskytnout ty nejlepší informace.Za dobu naší existence jsme odbavili více než 10 000 objednávek našich zákazníků.Prodáváme pouze produkty, které pocházejí z
    Víceúčelová krbová nástavba je varianta ocelové krbové střechy, která společně s příslušenstvím obohacuje možnosti využití zahradních krbů NORMAN o několik dalších funkcí.
    Máte-li k dispozici rohový prostor větších rozměrů, jistě oceníte nabídku rohovou sestavu zahradního krbu vycházejících z koncepce typu krbu Atlas s upravenou pracov...
    Vlasová trhlina se vytvoří již během přepravy nebo po zatopení v krbu a slouží k uvolnění nežádoucího napětí v pracovní desce. Tato "trhlina" má nepravidelný tvar a táhne se od oblasti V-zářezu směrem k otvoru pro popelník, případně končí až na úrovni tohoto otvoru.
    do standardního vybavení douzovací střechy patří teploměr, rošt 330 x 280 mm, nerezové tyčky - 2 ks, závěsné nerezové háčky - 6 ks, krycí plech s regulací přívodu vzduchu.


Ventilátor GALAFIRE T400 - na krbová kamna (210 m3/h)

    Jestliže se na povrchu betonových dílů vyskytne bílý potah, jedná se o tzv. "vykvétání". To je u betonu zcela běžná záležitost, která neovlivňuje užitnou hodnotu výrobku, neboť opakované omývaní (i déšť) způsobí zmizení výkvětu. Použít lze i specielní přípravky k odstanění cementového "výkvětu".
    Krby lze sestavit dle přiloženého návodu na montáž do cca 30 min bez zvláštních nároků na nářadí a materiál. Krb se sestavuje "nasucho", tedy bez spojovacích materiálů. Výjimku tvoří krby Vesuv, Santorin a Rustika.
    Pro ty z Vás, kteří by si chtěli postavit krb svépomocí poskytujeme na našich stránkach mnoho přehledných návodů, které Vás provedou stavbou krbu krok za krokem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00