Jak na věc


lité podlahy do garáží česká lípa

Anhydritová podlaha a akumulace tepla

    V případě vad se může zákazník bez obav odvolávat na tyto normy protože jak výrobce (ČSN 138 13) tak my (ČSN 74 4505) bereme tyto normy jako závazek vůči zákazníkům, který je ukotven v základních podmínkách realizace lité podlahy. Zákazník tak dostává prvotřídní kvalitu, která se nedá srovnávat s běžnou betonovou směsí.
    Lité podlahy mají celou řadu výhod, od samotné výroby, přes realizace a konče vynikajícími mechanickými parametry. Použití lité podlahy také ovlivňuje projektovou část stavby.
    V otázce, zda zvolit litý potěr na bázi anhydritu (síranu vápenatého, kalciumsulfátu) nebo cementu platí, že obecně výhodnější z hlediska ekonomického i technického je anhydritový potěr. Cementový litý potěr je vhodnější ve dvou případech:
    Zajišťujeme prodej litého plexiskla a zakázkové zpracování u nás zakoupeného materiálu. Výrobky z litého plexiskla nachází uplatnění především v reklamě, stavebnictví a výstavnictví.


Prodej a zpracování litého plexiskla

    Realizací lité podlahy se dají ušetřit nemalé prostředky - v první řadě je to levnější práce a to až o 70%! Uložení lité podlahy je u nás možné už za 54 Kč/m2, u betonování klasickým způsobem je cena za práci 120-160 Kč/m2! Materiál pro výrobu lité podlahy je mírně dražší - jedná se ale o materiál vyráběný podle ČSN a s garancí pevnosti. Běžné betony jsou často vyráběny přímo na stavbě a k jejich zpracování je nutné zhutnění - u zavlhlých směsí problém. Parametry klasické betonové podlahy se tak zdaleka nepřibližují parametrům lité podlahy.
    Další podstatnou výhodou litých podlah je výsledek. Samozřejmě je to vždy o šikovnosti realizátora (a také vyčuranosti). U nás je garance rovinnosti dána v základních podmínkách. Zákazník tak nemusí mít u nás sjednanou SOD, vše se řídí normou ČSN 74 4505. A co to pro Vás znamená? - rovinnost 2 mm / 2 m. To je naše garance. Takto zhotovená podlaha je vhodná pro pokládku většiny finálních krytin.
    Další výhoda lité podlahy je ve způsobu realizace. Ta je ve srovnání s běžnou - resp. dříve používanou a dnes notně zastaralou - realizací podlah o dost snazší. Díky tomu je možné zrealizovat pokládku lité podlahy během několika hodin - běžný rodinný dům zabere cca 2-3 hodiny. Realizace lité podlahy je také šetrná ke svému okolí. Běžně se pohybujeme v zařízených domech při lokálních rekonstrukcích pokojů.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00