Jak na věc


licotherm am 26 combi , diskuse

AGROMECHANIKA - Licotherm AM 24/300l, BIO, pravé provedení

    Zajímalo by mne zda je nějak zpoplatněno zpracování cenové nabídky včetně návštěvy Vašeho technika ? Jsou ceny kotlů uvedené na Vašich stránkách fixní nebo je možné poskytnout ještě nějakou slevu ?
    Pro správnou funkci hořáku je nutné palivo skladovat v suchých prostorech (min. pod přístřeškem). V žádném případě nelze palivo pokládat na kotel, popřípadě jej skladovat ve vzdálenosti kratší než 1 m od kotlového tělesa. 
    Dobrý den, měl bych zájem o koupi kotle LICOTHERM AM 24, chtěl bych v něm topit také kusovým dřevem, je-li to možné (jaký na to máte názor). Dále se chci zeptat, jaké příslušenství potřebuji zakoupit, abych kotel uvedl do provozu a kotel topil. Celková cena s 19%, a pokud kotel montujete, tak vaší cenu 9% +dopravu. Rád bych věděl rozdíl. Bydlím nedaleko Mimoně; máte zde nějakou poblíž pobočku?
    Dočetl jsem se o možnosti dotace na Kotel Licotherm model BIO, který je certifikován pouze na pelety. Jste schopni dodat tento kotel plus zajištění podkladů pro získání státní dodatece? Děkuji David

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00