Jak na věc


licotherm am 26 combi , diskuse

AGROMECHANIKA - Licotherm AM 24/300l, BIO, pravé provedení

    Dočetl jsem se o možnosti dotace na Kotel Licotherm model BIO, který je certifikován pouze na pelety. Jste schopni dodat tento kotel plus zajištění podkladů pro získání státní dodatece? Děkuji David
    Zajímalo by mne zda je nějak zpoplatněno zpracování cenové nabídky včetně návštěvy Vašeho technika ? Jsou ceny kotlů uvedené na Vašich stránkách fixní nebo je možné poskytnout ještě nějakou slevu ?
    Pro správnou funkci hořáku je nutné palivo skladovat v suchých prostorech (min. pod přístřeškem). V žádném případě nelze palivo pokládat na kotel, popřípadě jej skladovat ve vzdálenosti kratší než 1 m od kotlového tělesa. 
    Dobrý den, měl bych zájem o koupi kotle LICOTHERM AM 24, chtěl bych v něm topit také kusovým dřevem, je-li to možné (jaký na to máte názor). Dále se chci zeptat, jaké příslušenství potřebuji zakoupit, abych kotel uvedl do provozu a kotel topil. Celková cena s 19%, a pokud kotel montujete, tak vaší cenu 9% +dopravu. Rád bych věděl rozdíl. Bydlím nedaleko Mimoně; máte zde nějakou poblíž pobočku?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00