Jak na věc


levne zastreseni kulatych bazénu

Kvalitní zastřešení bazénů a zastřešení teras za dobrou cenu

    Zastřešení se volí podle typu bazénu. Nejčastějším typem bazénu je obdélníková varianta nebo oválná varianta. Většinou se zastřešení skládá z hliníkových a plastových profilů. Jako výplň je použit komůrkový polykarbonát o síle 5-8 mm. Jednotlivé díly jsou opatřeny kolečky, která zajišťují jejich snadný pohyb po kolejnicích. Kolejnice je z eloxovaného hliníku, vzhledem k tvarovému uzpůsobení se velmi snadno udržuje. Těsnění segmentů zajišťuje gumová stěrka, která těsní konstrukce mezi sebou. Stěny segmentů jsou vybaveny těsnícím kartáčem. Konstrukci zastřešení tvoří plastové profily s hliníkovými výztuhami. Díky výklopným čelům se tento typ dá použít jak pro zapuštěné, tak i nadzemní bazény.
    Jedná se o lehké typy zastřešení, jejichž konstrukce je sestavena většinou z tenkostěnných hliníkových profilů nebo trubek a spojek. Spojky mohou být plastové, nerezové nebo taktéž hliníkové. Jako výplně jsou zde použity fólie s textilní výplní nebo speciální textilní tkaniny. Vlastně se nejedná o výplně, ale o plachty spojené s podpůrnou konstrukcí. Části konstrukce jsou opatřeny kloubovými spoji, a tím lze některé prvky otevírat a zavírat. Tato zastřešení se většinou vyrábějí v kruhovém nebo oválném půdorysu.
    Středoevropské klima umožňuje koupání v nezakrytém bazénu bez vytápění maximálně tři měsíce v roce. Koupací sezónu pomocí zastřešení bazénů si prodloužíte až o několik měsíců, můžete si proto dopřávat letních radovánek téměř polovinu roku. Další výhodou zastřešení bazénů je ochrana bazénu před nečistotami, jako je třeba padající listí na podzim nebo pyl na jaře. Pokud tedy přemýšlíte o pořízení venkovního bazénu, rozhodně popřemýšlejte i o zastřešení.


Podzimní výprodej v plném proudu

    Naopak zakrytý bazén vám umožní jej využívat již brzy na jaře a prodlouží koupání až do podzimu. I když nesvítí sluníčko a voda není ještě tolik ohřátá, je teplota pod zastřešením vždy o několik stupňů vyšší než venku - a navíc - nikdy tam nefouká. Proto jsou nejideálnější vyšší zastřešení. Můžete vylézt z bazénu, a pokud si zastřešení postavíte o něco delší – najde se prostor i pro křesílko a malý stolek, kde si můžete dát třeba kávu a v teple oschnout.
    Bezpečné koupání si mohou dopřát i majitelé kulatých bazénů. Ukotvení konstrukce je poměrně jednoduché, na jedné straně se s pomocí háků připevní k zemi, na druhé straně je pak zajištěna proti odklopení.
    Ať je léto tropické nebo sychravé a pod mrakem, zastřešený bazén vám přinese radost při vodních radovánkách, sportech i relaxu. Zastřešte si bazén a máte krásnější a lepší léto. Objednejte si zastřešení bazénu pro váš bazén a poznáte, k čemu všemu je bazén stvořen.
    Tato zastřešení vznikla především jako varianta pro levnější nadzemní bazény. Při nastupujícím trendu částečného zapuštění nadzemních bazénů totiž vznikla na trhu mezera v oboru zastřešení. Lidé se často ptali na možnost zastřešení těchto bazénů, jejich zájem však většinou pohasl při vyřčení ceny klasického typu s masivními hliníkovými profily a polykarbonátem. Cena výrazně přesahovala hodnotu nadzemního bazénu.


Zastřešení bazénů - fóliové a textilní zastřešení

    Prodávají se i varianty bez kloubů a podobných prvků. Je to asi nejjednodušší řešení a zřejmě i nejlevnější zastřešení. Pro možnost odvětrání jsou zde instalovány vstupní dveře nebo lze část fólie srolovat a mít tak zakrytí otevřené. Těmto všem aspektům však musela ustoupit estetická stránka. Pro nadzemní bazén někde na zahrádce však plně postačí a zároveň nejvíce odpovídá i pořizovacím cenám těchto bazénů.
    Pořiďte si zastřešení za nejnižší ceny z celého roku. Dopřejte svému bazénu maximální komfort za rozumnou cenu. Přijímáme objednávky již i na novou sezónu 2019.
    Pro svého zákazníka inzerujeme zánovní kruhové zastřešení na kruhový bazén o průměru 6000mm. Zastřešení je nepoškozené ve velmi dobrém stavu. Cena k jednání. Více info na: ostruzinka.skolka@seznam.cz nebo 602 932 813
    Polykarbonátové zastřešení je téměř vždy opatřeno vstupem (dveřmi) a dále bývá doplněno jinými otevíratelnými otvory pro snažší manipulaci a přístup k zařízením pod zastřešením např. ke skimmeru, pro přejezd schůdků atd. Umístění, typ a tvar je navržen dle potřeb zákazníka s ohledem na konstrukční možnosti. Veškeré dvaře a jiné vstupní otvory lze (za příplatek) opatřit zámky pro zamezení vstupu a minimalizování možnosti vstupu a to především dětí pod uzavřený bazén.


Levné Zastřešení bazénu od 29 990 Kč

    Naše nabídka je určena pro každého. Každý si vybere zastřešení bazénů dle svých potřeb a přání. Nabízíme jak nízká zastřešení bazénů, která slouží jen jako kryt pro zlepšení kvality vody v bazénů a ochrana proti nečistotem, tak i vysoká podchozí zastřešení bazénů, která umožňují využívat zastřešený bazén. Požadujete zcela atypické zastřešení bazénů? Zastřešení instalované ke zdi? V atypickém tvaru nebo rozměru? Famitech je na to ta pravá společnost. S výrobou zastřešení bazénů máme více jak 10 let zkušeností.
    Podzim je tu. Objednejte si zastřešení za posezónní ceny. O vše se postaráme. Rádi poradíme, zkonzultujeme, navrhneme optimální, designovou i ekonomickou variantu zastřešení.
    Připravili jsme zcela nové zastřešení s jednou vedoucí kolejnicí. Nechcete zakopávat o hliníkovou lištu a nechcete si kazit dojem z právě položené luxusní dlažby? Pak je zde pro Vás jednokolejné zastřešení typu Tropic. Jezdí hladce a tiše a lze ho mít v různých výškových variantách.
    Začneme tím nejjednodušším a nejideálnějším, a to je situace, kdy si zastřešení pořizujete rovnou s bazénem. Pokud se ovšem zastřešení bude montovat na stávající bazén, je třeba počítat s úpravami, které slouží k zajištění plné funkčnosti výrobku.
    Chcete mít krásné, moderní a dokonale zpracované zastřešení bazénů za dobrou cenu? Seznamte se s nabídkou společnosti Famitech, jenž nabízí zastřešení bazénů, která se dají využívat dle individuálních potřeb.


Zastřešení bazénů od Famitech - vysoce kvalitní zastřešení bazénů

    Volejte 603 203 160 a využijte firmy Famitech, která se zabývá výrobou zastřešení bazénů a teras od roku 2004. V oboru výroby a montáže zastřešení bazénů se pohybujeme déle jak 10 let a zrealizovali více jak 1500 zastřešení bazénů v ČR a Evropě. Famitech je přímo výrobce zastřešení bazénů a proto můžeme na zastřešení nabídnout nejlepší cenu a dodržet vysokou kvalitu.
    Přestože výrobci dělají maximum pro zvýšení odolnosti všech těchto zastřešení proti větru a ostatnímu povětrnostnímu zatížení, princip konstrukce má v tomto směru jistě svá omezení. Někdy je zase lehkost konstrukce pozitivem – například v případě, že chcete zastřešení použít jako party stan. Pak stačí zastřešení po více či méně snadné manipulaci pouze přenést například na trávník.
    Společnost Famitech je přímým výrobcem zastřešení bazénů a tak můžeme cenu, řešení i kvalitu přizpůsobit vašim možnostem nebo přáním. V naší nabídce naleznete jak levná zastřešení bazénů, zastřešení bazénů v akci, tak i luxusní provedení pro ty nejnáročnější zákazníky. Navštivte fotogalerii našich zastřešení bazénů a vyberte si to pravé pro vás.


Užijte si léto se zastřešeným bazénem

    Zkusme se zeptat jinak: má vůbec smysl si pořizovat bazén bez zastřešení? Důvodů proč nikoli, se najde mnoho. Bazén bez zastřešení je mnohem náročnější na údržbu, před a po každém koupání musíme bazén odkrývat a zakrývat krycí fólií. Odkrytý bazén je stále plný pylu, prachu, jehličí, listí, nebo i hmyzu.
    Zdá se vám, že voda ve vašem bazénu je neustále studená? Hlavně po ránu, kdy si chcete zaplavat, ale zima, déšť nebo spadané nečistoty na vodní hladině vás odradí? Nemáte čas neustále před každým koupáním vodu čistit? Zastřešení bazénu vyřeší vaše problémy jednou pro vždy. Bazén bude chráněn před teplotními změnami i před nečistotami.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00