Jak na věc


levný zátěžový koberec šíře 3 m

Levný dům 3+KK, rozšiřitelný na 5+KK

    Tak jako u většiny ostatních typových domů je myšleno na elegantní, rychlou a nenáročnou přístavbu. Ve chvíli kdy například děti vyrostou nebo se Vaše rodina rozšíří, lze dostavbou podkroví rozšířit obytný prostor až o 50 %. Po celou dobu přístavby může dům zůstat obyvatelný, bez značného snížení komfortu bydlení. Bez přístavby drahé základové desky tak získáte dům s prostorem o velikosti 120 metrů obytné plochy. Mezi největší výhody takového řešení patří nejen zachování původní zastavěné plochy. Ušetříte na výstavbě základové desky a na energiích díky nižším úbytkům tepla u vícepatrových staveb. Levný dům se tak rázem stane komfortní a prostornou nízkoenergetickou stavbou.
    Doprava zdarma od částky 1500 pro Českou republiku a 3000 pro Slovensko. Doručení v ČR další pracovní den po odeslání, na Slovensko doručení DHL do 48 hodin.


Rozšiřitelná stavebnice levného domu

    Levné korzety nabízíme již velmi dlouho, často se v naší nabídce objevují výprodeje korzetů za několik málo stokorun. I bez výprodeje jsou naše korzety velmi levné, máme na levné korzety stálé slevy. Zákaznice když si kupují nové oblečené od obleč se sexy, většinou využijí akce 3+1 zdarma, vyjde je tak korzet na pár korun, někdy třeba na čtyři stovky jeden, což je opravdu bombastická cena. Počítejte s námi, koupíte si čtyři korzety každý průměrně za 600 korun, celková cena je tak 2400 korun, ale pokud jsou všechny tyto levné korzety skladem, tak dostanete jeden zdarma a neplatíte ještě žádné poštovné, vyjde Vás tak jeden korzet na oněch super levných 400 korun, což je opravdu levné a za hubičku. Levné korzety z naší nabídky jsou velmi kvalitní, jsou nabízeny nejběžněji ve velikostech S až 2XL a některé mají rozšířenou nabídku velikostí až do 5XL. Levné korzety ve všech barvách a typech. Máme klasické levné korzety, levné korzety pod prsa, levné korzety do pasu, levné erotické korzety.
    Se stavbou dodané stavebnice levného domu Living 3+KK od SKLÁDACÍDOMY si šikovný český člověk poradí sám třeba jen s jedním pomocníkem. Rychleji to však půjde ve více lidech. Pomoci Vám může například otec, syn, bratr či pár dobrých přátel. Levný rodinný dům Living 3kk se tak i přes větší rozměry oproti menším rodinným domům z řady Living rodinému domku 2kk a minidomu 1kk drží naší základní filosofie levné, kvalitní a rychle a snadno sestavitelné dřevostavby. Pokud netroufáte stavět sami, můžete si objednat stavební firmu, nebo řemeslníky. Práce profesionálů by neměla být výraznou položkou díky promyšlenému systému celé stavby.
    Stále doplňujeme sklad na co nám stačí investice, levné korzety na skladě v objemu stovek kusů, pokud potřebujete levné korzety hned, máme co nabídnout.
    Slevy na levné korzety. Nízká cena levné korzety. Levné levné korzety v nejširším výběru a průběžně doplňovaný sortiment pro Vaši maximální spokojenost.


Bydleni.cz: Proč dřevostavbu?

    Krásné a levné korzety s námi nakoupilo již několik tisíc spokojených zákaznic, většina nám poslala zpět i email s pochvalou za absolutně nečekanou kvalitu za ty levné peníze. Jsme rádi že někomu můžeme udělat radost, levné korzety stejně jako ostatní levné zboží z naší nabídky může udělat radost nejen Vám, ale i nám. Tedy levné korzety jedině s obleč se sexy.
    Living 3+KK jsme navrhli jako vhodný základ pro menší rodinu hledající úsporné a ekonomické bydlení. Tento levný dům o velikosti 76 metrů obytné plochy je ideální pro rodinu s jedním až dvěma malými dětmi. Úspora nákladů je odvislá nejen od bezkonkurenční ceny celé stavby, ale díky nízkoenergetickému standardu ušetříte nejen při stavbě domu ale i na nákladech na bydlení. Stavebnici levného domu řady Living 3+KK Vám nabízíme se dvěma variantami střechy a to buď s 15° sedlovou střechou a nebo plochou střechou s možností přístavby podkroví..

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00