Jak na věc


letní dovolená v české republice s dětmi

Hledáte-li místo, které ve všech parametrech naplňuje podstatu slov o "klidné, bezpečné a za každého počasí příjemné dovolené s dětmi či vnoučaty v České republice" .... pak jste s největší pravděpodobností na správné "adrese".

    Okolí Lipenského jezera i celá Šumava je ideálním místem pro prožití krásné letní dovolené v České republice. Kromě nezbytného koupání a vodních sportů všeho druhu, které nabízí dovolená na Lipně, vám s relaxací pomůže také šumavská příroda v okolí Lipna. Šumava je ideální také pro milovníky pěší turistiky či cykloturistiky. Vyznavačům architektury a historie zase letní dovolená na Lipně nabídne nepřeberné množství jihočeských památek. I ty nejnáročnější návštěvníky dostanou Jižní Čechy svými historickými památkami a malebnou architekturou.
    Věříme, že Letní dovolená s dětmi, přáteli či jen tak ve dvou se pro  vás v apartmánech DOKY holiday stane zážitkem, na který budete dlouho rádi vzpomínat. Lipno a příroda Šumavy vás určitě nezklamou.
    Lipno a jeho okolí je výborným místem i pro cyklisty. Na cyklovýlety s dětmi můžete vyrazit na jezerní cyklostezku , zdatnější cyklisté se mohou vydat do vzdálenějších a kopcovitějších částí Šumavy.Okolí Lipna je protkáno sítí dobře značených cyklostezek, které vedou po obou jeho březích - na pravém budete projíždět klidnou šumavskou přírodou, na obydleném levém zase najdete veškeré zázemí a služby - restaurace, cyklopůjčovny, cykloservisy i obchody. Cyklostezky se spojují na začátku i na konci lipenského jezera. Cyklovýlet si můžete prodloužit až do Rakouska - české cyklotrasy jsou s těmi rakouskými propojené pomocí šesti hraničních přechodů a tří přívozů, které vás přes jezero přepraví i s kolem.


pište: recepce@hotelpanorama.cz

    Letní dovolená v Jižních Čechách znamená tradičně pěší turistiku. Malebné Jižní Čechy a okolí vodní nádrže Lipno patří mezi nejpůvabnější části České republiky. Krajině v okolí Lipna dominují hluboké lesy, krásné rybníky čisté řeky. Dovolená v Jižních Čechách se může nést také ve znamení poznávání a objevování překrásných historických památek. Pro výlety je přímo ideální panenská příroda Národního parku Šumava, Novohradských hor nebo rozlehlé lesy v okolí řeky Vltavy. Dovolená s dětmi může být pojata i odpočinkověji. Bolavé dětské nožičky jistě ocení třeba plavbu parníkem po nádrži Lipno. Vydejte se během své letní dovolené v Jižních Čechách po celé řadě kvalitně značených turistických stezek, které Vás provedou okouzlující šumavskou krajinou v okolí Lipna:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00