Jak na věc


letiště václav havla praha přílety letadel on line

Pro kontrolu vaší rezervace využijte níže uvedené odkazy

    Belgie,Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Itálie, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko Island, Norsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko
    Letiště Václava Havla Praha se nachází na severozápadním okraji Prahy. Letiště Václava Havla slouží pro mezinárodní, vnitrostátní a privátní lety. Jméno získalo po bývalém prezidentovi v roce 2012, před rokem 2012 mělo název jen letiště Praha. Je to největší letiště v České republice, které odbaví kolem 11 miliónů cestujících a 140 tisíc letadel.
    Zajímají vás aktuální odlety a přílety na letiště Václava Havla v Praze Ruzyni? Informace o dění na letišti jsou přehledně zobrazeny přímo na oficiálních webových stránkách ruzyňského letiště. Odlety a přílety letadel (anglicky - Arrivals / Departures) z jednotlivých destinací a na konkrétní terminály v určitý čas si můžete filtrovat dle níže uvedených specifikací.


Letiště Václava Havla v Praze Ruzyni - přílety (Arrivals)

    Stačí navštívit web: http://www.prg.aero/cs/informace-o-letech/prilety-a-odlety/prilety/ a vyhledat si konkrétní let dle data odletu / příletu, typu letadla, letecké společnosti či času přistání či čísla letu. Pokud hledáte levné letenky, budeme rádi, pokud využijete služeb Královny letenek :)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00