Jak na věc


lečba očí kmenovými bunkami

Rezervace termínu - děti pro rok 2020

    Zdravotní pojišťovna hradí ubytování, stravování (plná penze), vstupní, kontrolní a závěrečné lékařské vyšetření, léčebné procedury, případně dopravu, pokud si to vyžaduje zdravotní stav dítěte.
     Vyber ...Nemoci dýchacího ústrojí Nemoci kožní Nemoci onkologické Nemoci s poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí (obezita) Duševní poruchy (pouze dorost)
     Rezervace termínu - děti pro rok 2020 Požadavky na rezervace pro rok 2020 budou příjímány od 15. 10. 2019. Poplatek za rezervaci vyžádaného termínu komplexní lázeňské péče činí 1900 Kč / pokoj (nevztahuje se na konkrétní pokoj) a je nevratný. Na úhradu rezervace nelze využít benefitů od zaměstnavatele ani finanční poukázky. Smluvní vztah mezi společností Priessnitzovy léčebné lázně a.s. a klientem upravují Všeobecné obchodní podmínky. Před odesláním mé rezervace termínu pobytu bez jeho specifikace jsem byl(a) seznámen(a) s tím, že poplatek za tuto službu činí 1900 Kč/pokoj. Tuto skutečnost beru na vědomí a službu objednávám na základě svého rozhodnutí. FormulářJméno a příjmení dítěte


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00