Jak na věc


lazura na dřevo se včelím voskem

Hlavní menuČlánky, informace, reference • Péče o futonové postele a sedačky (čti dál...)

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Tradiční dřevní tér pro tradiční ochranu dřeva. Tradiční dřevní tér (dehet) je čistý přírodní produkt. Dřevní tér (dehet) nebo také dřevní smůla (smola) se odedávna používal k ochraně dřevěných konstrukcí a staveb. více informací
    Syrové dřevo vypadá krásně, ale - dřevo hůře odolává vlivům vlhkosti, slunečnímu svitu a dotekům lidského těla. Lidská pokožka je mastná, takže na syrovém dřevě po určité době užívání zůstávají viditelné skvrny, které lze většinou odstranit pouze broušením. A pokud máte malé děti, je zatížení dřevěných syrových ploch mnohem větší. Proto se vyplatí věnovat ošetření dřeva trochu pozornosti. Veškerá typy ošetření, které nabízíme, nachávají dřevu jeho vlastní charekter i strukturu, takže vás bude i nadále těšit na pohled i na dotek. Nechte si rám natřít nebo si můžete natřít sami Dřevěné rámy si můžete nechat upravit u nás - viz ceník. Můžete si však zakoupit i lazuru, vosk a rám upravit sami. Zbyde vám třeba i na natření poličky nebo dalšího dřevěného doplňku.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00