Jak na věc


léčba kaštany do kapsy pod polštář

Léčba vnitřních i vnějších hemeroidů

    Mnohá svědectví hovoří o pozitivním účinku dlouhodobého používání rozpustné vlákniny, která zabraňuje zácpě a usnadňuje pohyb střev. Velmi tak usnadní vyprazdňování a minimalizuje tak dráždění hemeroidů a jejich následné zmenšení či vymizení.
    Hemoroidy či hemeroidy nepředstavují zpravidla závažné onemocnění, i když jsou spojeny se značnými nepříjemnostmi. Jejich lehčí formy můžeme léčit doma, ale v případě vážnějších či déle trvajících problémů je třeba vyhledat pomoc lékaře a v krajním případě podstoupit jejich chirurgické odstranění. Jaké jsou dostupné způsoby léčby doma?
    V lékárně nalezneme velký výběr mastí produktů na zmírnění příznaků hemeroidů vnitřních i vnějších. Tyto produkty mají protizánětlivé, znecitlivující, zklidňující a stahující účinky.
    V prodejnách zdravé výživy ji najdeme jako produkty Psyllium či Lepicol, které je třeba užívat po dobu alespoň 5 týdnů a zapíjet velkým množstvím vody.
    Na léčbu hemeroidů můžu doporučit Hemostop, když jsem naposledy měla hemeroidy tak během měsíce byly pryč a ještě se neobjevili, působíí i dobře jako prevence :)


Léčba hemeroidů přírodní cestou doma

    Léčbu vnitřních i vnějších hemeroidů (obrázky jsou k dispozici na hemeroidy foto) můžete také podpořit vnitřním užitím bylinných čajů „Na hemeroidy“, které se prodávají jako již namíchané směsi.
    Doporučuje se zevní užívání vilínu virginského, který je bohatý na třísloviny. Je k dostání v podobě mastí, či sušených listů a kůry. Z nich si doma připravte odvar, nalijete ho do nádoby, a do té se posaďte.
    Je mnoho různých přírodních produktů od mastí a olejů po čaje a odvary, které pozitivně působí přii podpoře léčby hemeroidů. Tyto byliny mají zpravidla adstringentní čili stahující účinky.
    Pokud nemate nějak silene bolestive vnitřní hemeroidy které krvácí pomůže česnek. Nariznoust stroužek a zasunout do konečníku na noc.delat několik dni dokud se nezlepsi.fakt pomáhá a rychle.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00