Jak na věc


kynologie radotín

ČKS - Český kynologický svaz, sportovní výcvik a chov psů

    O září 2018 budou na našem cvičišti probíhat speciálně upravené obrany pro malá plemena. Psi se při nich budou učit přetahovat o hadr a na povel ho pouštět, hledat a vyštěkávat osoby, hlídat odloženou kabelku, ale nikoho při tom nekousnout, nebrat si pamlsky od cizích lidí a mnoho dalšího. Vše se učí pouze formou hry a v ŽÁDNÉM případě to nepodporuje nebo neučí agresivní chování psa. Naopak to jejich chování zlepšuje, protože se učí reagovat na povely i v situacích, kdy se jim nechce hru přerušit. Tyto obrany jsou vhodné pro všechna plemena psů ( včetně těch nejmenších ) a lze začít v každém věku. Více informací na telefonním čísle 720 334 286
    Čím pomůžete a čím uděláte radost Vy? finančním darem, krmením, hračkami, potřebami pro psy z útulku Lesan Kralupy nad Vltavou a kočkám z útulku Fousek Teplice finančním darem a čistícími prostředky.
    Srdečně jsou zváni všichni členové spolku a také ostatní, kteří se jimi chtějí stát. Vítané jsou i Vaše připomínky, náměty k proběhlým a plánovaným akcím.
    PRO LEPŠÍ ORIENTACI - DOPORUČUJEME PŘEČÍST ÚVODNÍ STRANU E-SHOPU. -------Přesto si nevíte rady s Vaší objednávkou?----- Zavolejte nám. -----Tel. prodejna- - Po - Pá - 09,30 - 13,00 - 13,30 - 17,00 hod. - - mobil : 602 146 521
    Spolek Kynologie Bašť  vznikl v roce 2011 jako spolek pro majitele psů v okolí obce Bašť. Zaměřujeme se nejen na výcvik psů, ale i na společenské akce pro celou rodinu, účast na aktivitách jiných spolků, osvětovou činnost a jiné činnosti podporující soužití psa a člověka.


Kynologická trofej P001-048-654

    Zdroj: https://www.svscr.cz/zdravi-zvirat/povinne-oznacovani-psu/ https://www.svscr.cz/svs-pripomina-chovatelum-povinnost-nechat-cipovat-sve-psy-do-konce-roku/
    Zájemci o tuto pozici se mohou registrovat prostřednictvím webového portálu www.kariera.army.cz kde stačí pouze vyplnit jednoduchý registrační formulář a po té vyčkat na telefonát profesního poradce Rekrutačního střediska.
    Štěňata musí být označena mikročipem nejpozději v době prvního očkování proti vzteklině (tedy nejpozději v půl roce věku).Mikročipem nemusí být označeni psi, kteří mají jasně čitelné tetování provedené před 3. 7. 2011.
    Těšit se můžete na tradiční soutěže o nejkrásnějšího seniora a štěně, o nejmenšího a největšího psa a nejkrásnějšího voříška a útulkáčka. O nejkrásnějším psu dne rozhodnete opět vy - diváci, svými hlasy. Nebude chybět živá hudba v podání Václava Myšky a kapely Gipsy Dance. Pochutnat si můžete na grilovaných pochoutkách a točených nápojích. Nahlédnout budete mít možnost do několika prodejních stánků a shlédnete ukázky z výcviku nejen našich členů spolku, ale také profesionálů.


Kynologická trofej P002-048-654

    Soutěž je vypsána pouze pro členy ČKS, započítávají se body i v soutěžích Kolektivních členů ČKS (Chovatelské kluby, apod) ze soutěží a zkoušek dle NZŘ a IGP.
    To vše si můžete vychutnat ve společnosti bezva party lidí a jejich psů. Navíc v tento čas klidu a pohody pomůžete strávit hezké Vánoce i někomu dalšímu a co je víc ….. Děkujeme.
    Čeká nás druhý ročník šestinohého triatlonu v Bašti, který odstartuje 29.června ve 14 hodin u rybníku na Návsi v Bašti. Registrace psa a psovoda až na místě. Na každého kdo úspěšně zdolá společné plavání, jízdu na kole a běh čeká pamětní medaile a na tři nejlepší hodnotné ceny.
    Kynologie Bašť pořádá vánoční setkání a sbírku pro psy z útulku LESAN z Kralup nad Vltavou. Přinést dary a strávit příjemnou hodinku s fajn lidmi, vychutnat si výborné domácí cukroví, pečené buřty můžete v sobotu 16. 12. 2017 od 10 hodin na cvičáku. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00