Jak na věc


kvočny a král na tv československo hd

Výhřevný panel HEN pro 15-20 kuřat 13W, umělá elektrická kvočna 25 x 25 cm

    Než slepice zasedne na vejce, ošetřete ji preventivně prostředky proti cizopasníkům (např. BIO KIL, Arpalit). Pak slepici přeneste na snáškové hnízdo zřízené k tomuto účelu na klidném a spíše temnějším místě. Pokud je slepice dobrou kvočnou, na hnízdě již zůstane, zvláště když ji na ně posadíte večer. S přesunem kvočny na vybrané místo však mohou být problémy (nebude se jí na novém místě líbit), proto kvočnu přesunujte nejlépe za tmy a dejte pod ní teplá vejce (vejce, která chcete kvočně podložit, dáte nejprve pod kvočnu v místě, kde sedí původně a za 15 minut jsou teplá).
    Počet násadových vajec, která můžete pod kvočnu podložit, závisí na její velikosti a na velikosti vajec. Zdrobnělá plemena dokáží v průměru obsednout v průměru 7-13 vajec, pod kvočny větších plemen se vejde až 19 vajec. Vejce jsou pod kvočnou vyskládána do tvaru elipsy. Tohoto tvaru lze snadněji dosáhnout při lichém počtu vajec. Leží-li stále jedno či více vajec mimo hnízdo, znamená to, že jste slepici svěřili příliš mnoho vajec. Tato vejce odeberte, jinak průběh líhnutí nebude optimální. Kvůli neustálému otáčení slepice na vejcích se vždy dostane ven zpod slepice jiné vejce, které pak nemá potřebnou teplotu.
     Míčová napáječka La GÉE Polytherme 1B 40 pro koně, dobytek s jedním míčem - až do -30°C - jednomíčová napáječka pracuje zcela bez přívodu elektrické energie. Při konstrukci se využil princip termosky. Spodní voda má


Výhřevný panel HEN pro 40-45 kuřat 50W, umělá elektrická kvočna 40 x 50 cm

     Equifourrage senáž pro koně, skot, ovce a kozy 19 kg z kvalitní mladé luční trávy a bylin. Equifourrage je vyrobena ze 100 % kvalitních lučních travin a bylin, sklizených v nejvyšší fázi zralosti, plných živin, vitaminů a minerálů.
    Provozovatel: Zemědělské potřeby M+S s.r.o., Hlubocká 11, 373 61 Hrdějovice u Českých Budějovic Weby: www.zemedelske-potreby.cz , www.elektricke-ohradniky.cz, www.vlhkomerynaobili.cz , www.pytle-na-obili.cz, www.lihne-na-drubez.cz, www.kurnik-pro-slepice.cz , www.skubacka-drubeze.cz, www.vakuovacka-na-potraviny.cz, www.sedacka-do-traktoru.cz , www.katalog-zemedelske-potreby.cz, www.zpms.cz Výdejní místa eshopu zemědělské potřeby, pro zemědělce, hospodářské potřeby, kvalitní farmářské pomůcky, vše pro farmu, vinařské potřeby, chovatelské potřeby: Hrdějovice - České Budějovice - ČB - Jižní Čechy , Vystrčenovice u Telče - kraj Vysočina, Plzeň - Západní Čechy , Roudnice nad Labem - Střední Čechy, Humpolec - kraj Vysočina
     CLOTSEUL SIC 15 chytrý síťový 230V zdroj napětí pro elektrický ohradník, 15J - nejsilnější inteligentní ohradníkový zdroj odpovídá nové bezpečnostní směrnici EU EN60335-2-76/A12:2010. Zdroj má při běžném provozu maximální pulzní energii 5 J.


Kryt plastový pro výhřevný panel HEN 40 x 50 cm

     ChickenGuard© Premium automatické otevírání a zavírání kurníku světelný senzor bez dvířek - nechte večerní zavírání dvířek kurníku pro slepice a ranní vypouštění Vaší drůbeže na sluníčku. Otevírač na kurník slepic, vrátný je kompletní automatický systém ovládání pohybu
    Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
     Chapron SEC 10 000 síťový 230V zdroj napětí pro elektrický ohradník, 5J - silný spolehlivý univerzální ohradníkový zdroj pro všechna zvířata. Koně, dobytek, vlk, medvěd, ovce, vysoká zvěř. Pulzní energie 4,5 J. Impulzátor, pulzátor pro dlouhé ohrady pro skot a koně, ohrady pro ovce a kozy. Nová technologie nabízí lepší napětí za všech podmínek, zvláště pro dlouhé ohrady.
     Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup veškerého zboží z www.eshop-zemedelske-potreby.cz. Udělejte radost svým blízkým a obdarujte je naším jedinečným dárkovým poukazem.
    Pro líhnutí vajec lze použít pouze slepici, která kvoká. Zjistíte-li, že nějaká slepice začala kvokat, oddělte ji od hejna. Kvočna totiž potřebuje k sezení na vejcích klid.


Příprava kvočny a snáškového hnízda

    Naši hlavní dodavatelé: Granit Parts, Kramp, Farmcomp OY, Albert Kerbl, Gaun, River Systems, La Gée, Cosnet, Pasdelou, Piippo, Trioplast, Farmcomp, Agreto, Horner Shearing, Arthur Schopf Hygiene, Trouw Nutrition Biofaktory, Manatech, Danagra, Milcom, HeapCo, Forst Agro, Ketris, Selko, Juta, To.Si.-Plast, Stop škůdcům, Fixkraft-Futtermittel, De Heus, Guyokrma, Fides Agro, Palas Import, Anelli, Alpak, Beeketal Food, Lavezzini. Naši partneři: A.Kaška, hry online, Včelařské potřeby, Jak začít včelařit, NajduZboží.cz, Agritechnika.cz, Agritechnika.sk

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00