Jak na věc


kuchyně vyprodej z expozice

Nejnovější reference rustikální

    Design bydlení vyjadřuje životní hodnoty každého z nás. Celkový vzhled domu či bytu, ale i jednotlivé doplňky vybíráme podle osobních preferencí, které jsou ovlivněny naší životní zkušeností. Naši designeři zapracují Vaše priority do návrhu kuchyně nebo jiného zakázkového nábytku. Navíc přinesou i mnoho vlastních nápadů, které mohou Vaši původní představu dotvořit v harmonický celek plný nápadů s nadčasovým a originálním designem. Do loga značky máme vtisknuto Kuchyně plné nápadů. Právě toto motto je to, co nás nejvíce odlišuje od konkurence. Vždyť výrobců kuchyní je tolik, ale právě díky mnohdy netradičnímu pohledu jsme schopni nalézt lepší a nápaditější řešení než konkurence. Proto se snažíme hledat inspiraci i jinde a nabídnout Vám ta nejzajímavější řešení.
    V dubnu letošního roku jsme pro Vás navštívili i veletrh nábytku v Miláně. Inspiraci a více fotografií z veletrhu najdete zde.
    Od samotné konzultace, přes návrh, výrobu a konečnou realizaci se Vám budeme snažit poradit a nabídnout přesně to, co bude splňovat Vaše představy. Do každého návrhu kuchyně se snažíme skombinovat funkci, zajímavý design, ale i určitou originalitu. Nabídnout Vám můžeme i zprostředkování stavebních úprav. Netradiční řešení jsou pro nás výzvou a plnění Vašich snů dobrou vizitkou, proto jsme schopni realizovat třeba i celý interiér. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00