Jak na věc


krušovické pivní lázně v praze

Restaurace Na Náměstí Krušovická

    Pod bájnou horou Blaník na polosamotě v klidu lesní malebné paseky stojí zděná chata s posezením přímo v chládku lesa. Pod chatou protéká potůček, který příjemně dotváří atmosféru odpočinku. Nedaleko chaty je malý penzion, kde je možné využít venkovní bazén.
    Zrekonstruovaná budova bývalého mlýna se nachází na polosamotě v obci Vestec v kraji blanických rytířů a nabízí komfortně zařízený samostatný apartmán. Těm, kdo mají rádi relaxaci a lenošení se jistě bude líbit posezení u splavu za mlýnem či v uzavřeném dvoře s okrasnou zahradou a jezírkem, opalovaní na břehu rybníka či procházky do okolí.
    Popis: Slavnosti královského pivovaru Krušovice. Během pivních slavností nahlédnete do historie krušovického pivovaru a rovnou i pod pokličku vaření královského krušovického piva na řadě exkurzí, které se budou konat během celých Krušovických slavností. Vyhrajte zásobu Krušovického piva na celý rok a další skvělé královské ceny v zábavných soutěžích, které jsme si pro vás připravili. Krušovické pivní slavnosti doprovodí bohatý kulturní program a prodávat se na Krušovických slavnostech budou lokální pochutky.


Restaurace s celoroční terasou a venkovním grilem

    Statek leží přímo pod bájnou horou Blaník. Nabízí ubytování ve velmi příjemných stylově zařízených pokojích s kachlovými kamny a dětem uzavřený dvůr, bazén a poležení na peci. Oba apartmány tvoří zcela samostatnou jednotku s dostatkem soukromí.
    Můžete si u nás rezervovat až 80 míst na různé společenské akce a rodinné oslavy. Rezervaci potvrdíme telefonicky nebo emailem. Věnujte prosím pozornost vyplnění kontaktních údajů, abychom se Vám mohli ozvat zpátky s potvrzením rezervace. pro rezervaci míst můžete využít i kontaktní formulář v sekci Kontakt
    Venkovská chalupa k pronajmutí leží na samotě uprostřed lesů a luk ve skrytém koutu středního Povltaví, kde končí cesta a začíná klid přírody. Je ideálním místem pro strávení jak aktivní tak relaxační dovolené. Vy a vaše děti jistě ocení dokonalé soukromí, hluboké lesy vyzývající k vycházkám a houbaření, velkou zahradu s ohništěm nebo posezení v kuchyni s pecí, když venku prší.


Krušovické pivní slavnosti 2019 Krušovice

    Zrekonstruovaný penzion se nachází téměř na samotě u lesa a zurčícího potůčku. Ubytování nabízí v pokojích s kachlovými kamny. Posezení je v prostorné stylové společenské místnosti. V létě pak každý uvítá venkovní bazén se solárním vyhříváním a příjemné venkovní posezení v klidu přírody. Penzion je vhodný především pro skupiny sportovců či nerušené firemní akce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00