Jak na věc


kontaktní dallas čipy

DAHUA ASC1204B-S - IP přístupový kontrolér, připojení 4 RFID čtečky

    Program PERSONALISTIKA slouží k evidenci personálních dat zaměstnanců a uchazečů. Lze plánovat potřebný počet zaměstnanců v daném čase a jejich nábor, navrhovat školení...
    Kontaktní identifikační médium. Přiložením čipu ke snímací hlavě dojde k přečtení pevného kódu čipu a lze jej tak napárovat ke konkrétní osobě. Čipy obsahují jedinečný 64-bitový kód a výrobce garantuje, že nikdy nevyrobí dva identické čipy, což zaručuje nezaměnitelnost identifikace. Čipy jsou odolné proti mechanickému poškození, vlhku, mrazu.
    Nabízíme řešení objednávky stravy pomocí stejných identifikačních médií, které jsou určeny pro evidenci docházky. Strávník tak používá stále stejné ID médium pro několik činností.
    Identifikační čip je kontaktní identifikační médium. Přiložením čipu ke snímací hlavě dojde k přečtení kódu a tím k jednoznačné identifikaci konkrétní osoby.
    Použité ID čipy jsou produktem firmy Dallas Semiconductor. Obsahují jedinečný 64-bitový kód a výrobce garantuje, že nikdy nevyrobí dva identické čipy, což zaručuje nezaměnitelnost identifikace.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00