Jak na věc


konopna lekarna v brne

CutisHelp LUPÉNKA konopný krém 100ml

    V lékárně je rozsáhlá nabídka produktů, které pacienti mohou legálně zakoupit k prevenci chorob a některé slouží i k zmírnění příznaků chorob. Pracovníci provozovny mají kromě prodeje výrobků za úkol šířit osvětu o konopí a jeho léčebných účincích.
    V Brně otevřeli konopnou lékárnu. Je možné, že to konečně povede ke zlepšení atmosféry v Brně. Všichni nemocní i lidé dbající na prevenci mohou tuto lékárnu navštěvovat každý všední den a v sobotu, už od 9:00.
    Brno – Dnes se na ulici Běhounská v pasáži Typos opět otevřela Konopná lékárna. Tyto lékárny jsou zásobovány kopnými produkty od společnosti Carun Pharmacy. Jejich produkty z konopí mají obsah THC pod 0,3 procenta. Podle Jiřího Stabla, zakladatele Konopných lékáren, je jejich cílem vrátit prostředky z konopí do běžného života lidí. „Léčba konopím pomáhá vyřešit řadu zdravotních problémů díky účinným cannabinoidům. Tyto látky se v přírodě vyskytují pouze v rostlinách konopí,“ vysvětluje Jiří Stabla. účinky konopí ocení i starší lidé. "Konopné masti využívám často na klouby. Jsem ráda, že je lékárna blízko centra, delší cestování by kloubům ve výsledku jen uškodilo," dodává důchodkyně Anna Jarošová.


Konopná lékárna je znovu otevřena

    U necelé poloviny kontrol na Pálavském vinobraní v Mikulově a na Znojemském historickém vinobraní zjistila Česká obchodní inspekce (ČOI) pochybení prodejců. To by tedy znamenalo, že u více než poloviny prodejců inspekce žádné pochybení nezjistila, a to je k nevíře!
    Od dnešního dne je opět možné navštívit Konopnou lékárnu, kde si zákazníci mohou legálně pořídit produkty obsahující konopí. Konopné lékárně dodává zboží společnost Carun. Slogan firmy zní: „Znáte pravdu o konopí?“

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00