Jak na věc


koncert skupiny elán praha

Vzpomínka na Adventní koncerty České televize 2018

    Během čtyř předvánočních koncertů České televize se podařilo vybrat více než 10,5 milionu korun. Ročník 2018 tak překonal všech sedmadvacet předchozích. Výtěžek pomůže rodinám s předčasně narozenými dětmi, lidem s mentálním postižením, s poškozením mozku i pacientům, kteří potřebují hospicovou péči.
    Tradiční předvánoční sbírka Adventní koncerty České televize patří k nejstarším projektům tohoto typu u nás. Už osmadvacet let pomáhá realizovat projekty neziskových organizací ve všech regionech České republiky, často i těm, které by jinak pro svou velikost na obdobnou podporu běžně nedosáhly. Pro nadcházející ročník vybrala komise Adventních koncertů čtyři další subjekty: Portus Praha, Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny, ERGO Aktiv a spolek Andělé Stromu života.
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.


Rozdělení konta Adventních koncertů České televize 2018

    Na účtu adventních koncertů je nakonec 11 084 892 korun. Peníze si mezi sebe, po finálním uzavření letošního ročníku sbírky, rovnoměrně rozdělí čtyři neziskové organizace – společnost Portus, pomáhající lidem s mentálním postižením, Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny, ERGO Aktiv starající se o lidi s poškozením mozku a Andělé stromu života poskytující mobilní hospicovou péči.
    Adventní koncerty České televize jsou jednou z nejstarších dobročinných sbírek v Česku. Na kontě mají, i díky letošnímu ročníku, již více než 205 milionů korun a 112 podpořených organizací.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00