Jak na věc


klub yukon v české lípy

Požadovaná stránka tu už není nebo byla přesunuta.

    Od 20. 4. 2018 usilovně pracujeme na tom, abychom 10. 9. 2018 vydali první číslo našeho časopisu Kuráž, který se má postavit za příslušníky IZS a to nejen v práci, ale také v soukromém životě.
    Obrovskou novinkou v Klubu 112 je to, že připravujeme letní dětské tábory hned ve 4 turnusech a to není všechno! Ještě míříme do vlastního tábořiště :)
    Magistrátem hl. m. Prahy byla schválená naše veřejná sbírka, díky které bychom chtěli pořídit zdravotnické a záchranné pomůcky jako například Automatický externí defibrilátor Philips HeartStart FRx pro výcvik a použití v případě potřeby.
    Založili jsme Nadační fond Klubu 112 na podporu členů z řad příslušníků Integrovaného záchranného systému jako jsou hasiči, policisté a záchranáři, kteří se ocitli v tísni.
    Otevře se vám mailové okno s přednastavenou adresou i předmětem, do kterého doplňte jméno a odešlete. Pokud již nebudete chtít informace dostávat, postupujte stejným způsobem a do mailu napište, že se chcete z registrace odhlásit. Vaše údaje budou zpracovávány podle zásad GDPR, které si můžete přečíst zde.


Kontaktovat nás je tak snadné...

    Můžete se zaregistrovat na kterékoliv prodejně TOP drogerie. Stačí vyplnit přihlášku a obsluha prodejny Vám vydá věrnostní kartu, se kterou ihned získáváte klubové slevy. Přihlášku získáte přímo v prodejně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00