Jak na věc


kdo stal za vraždou lamberta krejčíře

Poslední komentáře k číslu 371100300

    „Čeká nás další ročník StarDance! Od prvního ročníku uběhlo neuvěřitelných deset let a od té doby se tento projekt obsahově, produkčně a technicky posunul tam, kam se nám tehdy ani nesnilo. Po sedmém ročníku jsme opět bohatší o zkušenosti s přípravou velkou zábavných projektů. Sledujeme trendy ve vývoji velkých zábavných formátů a přenášíme je do výroby České televize. Sázíme na osvědčený realizační tým, který mezi jednotlivými ročníky připravoval řadu dalších velkých projektů. Vysíláme ve vysokém rozlišení obrazu a živou hudbu orchestru v systému Dolby Digital 5.0. Natáčíme v největším ateliéru v České republice, na pražském Barrandově. StarDance se prostě stala ve společnosti skutečným pojmem ve smyslu známé a očekávané společenské události.“
    Kostýmy a jejich výtvarné pojetí jsou nedílnou součástí StarDance. Kromě estetické stránky musejí být funkční a vymyšlené s ohledem na choreografii a výběr hudby. Tohoto úkolu se letos opět zhostila Zuzana Straková, která se do soutěže vrací potřetí. Kromě StarDance tvoří kostýmy pro muzikály a divadelní představení. Spolupracuje také na televizních znělkách a mnoha pořadech od seriálů po reality show.
    Za StarDance stojí již od jejího vzniku – tedy deset let. V rámci Centra zábavné, divadelní a hudební tvorby má jako manažer vývoje na starosti pořady jako Všechnopárty, Herbář, Poštu pro tebe nebo Na plovárně. Má za sebou ale i eventy, jako jsou Ceny Anděl nebo Ceny české filmové kritiky. Stejně tak se spolupodílí na vzniku benefičních večerů například pro Konto Bariéry, Pomozte dětem nebo Světlušku. Jako pověřený kreativní producent je zodpovědný za Eurovision Song Contest, ve kterém se letošní účastnice České republiky Gabriela Gunčíková dostala až do finále.


StarDance X ...když hvězdy tančí

    Pokud jste z telefonního čísla 371100300 obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni, tak se na této stránce můžete podívat na komentáře ostatních k tomuto telefonnímu číslu nebo můžete případně zjistit, komu patří číslo 371100300. Můžete také zanechat komentář, abyste pomohli ostatním.
    V České televizi pracuje jako hlavní dramaturg největších zábavních formátů a eventů. Pod jeho vedením vznikly poslední dva ročníky StarDance, zabývá se i charitativními projekty, jako je Pomozte dětem.
    Do společenských tanců se dočista zbláznil – studoval u špičkových trenérů především v Rusku a Německu. V minulých letech byli s taneční partnerkou Lucií Hunčárovou pravidelnými finalisty a semifinalisty mistrovství ČR a nejprestižnějších tanečních soutěží po celém světě. Třikrát soutěžil ve StarDance, z toho dvakrát zvítězil.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00