Jak na věc


kdo stal za vraždou lamberta krejčíře

Poslední komentáře k číslu 371100300

    V České televizi pracuje jako manažer realizace Centra zábavné tvorby. Ve StarDance řídí výrobu celého projektu. Podílí se ale i na dalších formátech – například na oblíbené Všechnopárty, Zázracích přírody nebo Poště pro tebe. Realizačně zajišťuje i společenské události včetně Českého lva. Angažuje se i v charitativních projektech České televize, jako jsou Pomozte dětem nebo Pomáhej s humorem.
    Pokud jste z telefonního čísla 371100300 obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni, tak se na této stránce můžete podívat na komentáře ostatních k tomuto telefonnímu číslu nebo můžete případně zjistit, komu patří číslo 371100300. Můžete také zanechat komentář, abyste pomohli ostatním.
    Kostýmy a jejich výtvarné pojetí jsou nedílnou součástí StarDance. Kromě estetické stránky musejí být funkční a vymyšlené s ohledem na choreografii a výběr hudby. Tohoto úkolu se letos opět zhostila Zuzana Straková, která se do soutěže vrací potřetí. Kromě StarDance tvoří kostýmy pro muzikály a divadelní představení. Spolupracuje také na televizních znělkách a mnoha pořadech od seriálů po reality show.


StarDance X ...když hvězdy tančí

    „Letošní StarDance naváže na sedmou sérii tím nejlepším, co přinesla – opět bude deset večerů, tudíž i deset osobností a deset soutěžních tanečních párů. Ve finále se tak v tanci znovu utkají tři nejlepší páry. Během sestavování podoby večerů jsme se snažili o pestrost, a to nejenom tu, kterou s sebou nesou naše osobnosti, ale i pestrost obsahovou. Na diváky tak čeká řada novinek a vylepšení. Mezi ty nejzajímavější inovace bude patřit zařazení nového typu tance. Zároveň si troufám tvrdit, že se opět posuneme i tanečně, čemuž odpovídá i výběr osobností, a nabídneme divákům tu nejlepší možnou podívanou.“
    V České televizi pracuje jako hlavní dramaturg největších zábavních formátů a eventů. Pod jeho vedením vznikly poslední dva ročníky StarDance, zabývá se i charitativními projekty, jako je Pomozte dětem.
    Do společenských tanců se dočista zbláznil – studoval u špičkových trenérů především v Rusku a Německu. V minulých letech byli s taneční partnerkou Lucií Hunčárovou pravidelnými finalisty a semifinalisty mistrovství ČR a nejprestižnějších tanečních soutěží po celém světě. Třikrát soutěžil ve StarDance, z toho dvakrát zvítězil.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00