Jak na věc


kdo jako první v praze nazdobil vánoční stromeček

Historie.cs: Vstupné lidové, děti za polovic

    Tyto čtyři příběhové linky jsou hlavním tématem docusoapu Světský, které přesvědčit do projektu nebylo vždy jednoduché. „Trvalo několik let, než tvůrci získali důvěru uzavřených a svérázných světských, lidí nezakotvených, a přesto tak silně spojených osobními a rodinnými vazbami. Cirkusáci a provozovatelé pouťových atrakcí přežívají v hypermoderním světě, každoročně se se svými maringotkami a nákladními auty vydávají na cestu po Česku a zemích východní Evropy,“ popisuje kreativní producent Petr Kubica.
    Kdo to vlastně jsou světští? Jak vypadá životní rytmus lidí, kteří na svém nekonečném putování přináší cirkusovou a pouťovou zábavu široké veřejnosti? Jak žijí během sezóny a jak mimo sezónu? Jak se vypořádávají s ostrou mezinárodní konkurencí? Jaký vliv má život na cestě na vzdělání světských dětí? Na tyto a na další otázky odpoví šestidílný docusoap Světský.
    Tento web je uživatelské fórum a databáze různých telefonních čísel marketingových agentur, telefonních operátorů, bank, pojišťoven a dalších firem, které provádějí nevyžádané telefonní nabídky nebo pouze telefonní čísla prozvánějí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00