Jak na věc


katalyzátory čištění

Uváděné ceny jsou orientační, pro přesnou cenu čištění Vašeho DPF je nutné znát přesný model DPF. Přesnou cenu Vám rádi zašleme na základě poptávky.

    Vzdálenost pro využití svozu bez poplatku je cca 60km od obce Dobříš, viz orientační mapa. Pokud chcete mít jistotu zda jste v okruhu 60km stačí nás kontaktovat. Cena svozu za touto hranicí je individuální na základě množství čištěných DPF, jejich velikosti a požadované rychlosti zhotovení – cenu Vám rádi zpracujeme na základě poptávky.
    Konečně jsme dokončili náš domek a chtěli jsme samozřejmě mít vše co nejkrásnější, vše od návrhu až po realizace proběhlo na jedničku a tak děkujeme za váš úžasný přístup a práci.
    Pokud potřebujete katalizátory čištění, záclony, závěsy, garnýže, rolety, plisé, bytové doplňky nebo další dekoratérské doplňky do bytu, domu nebo kanceláře. U nás si můžete katalizátory čištění vybrat přímo v našem dekoratérské studiu, stačí nás navštívit, zavolat nebo nám napsat email. katalizátory čištění můžeme dodat velmi rychle a za bezkonkurenčních podmínek.
    Každý se chce cítit ve své kanceláři dobře, ať už kvůli sobě nebo i kvůli klientům, kteří za mnou dochází na konzultace. Vytříbený vkus nové vzhledu mé kanceláře tak rozhodně už působí, díky za odvedené změny.


Naše projekty Ukázky z naších realizací

    Jsme s vámi již od roku 1997, měníme vaše byty, domy a firemní prostory tak, aby jste se cítili dobře a byli spokojeni. Zatím nás žádná realizace nezaskočila a pokaždé jsme vše dotáhli do konce k plné spokojenosti našich zákazníků. Vytkoušejte nás bez obav i vy.
    Specializované servisní centrum v Dobříši nabízí nejmodernější linku s certifikací TUV Nord. Veškerý odpad je následně ekologicky zpracován a zlikvidován.
    Potřebovali jsme nové záclony, které by rozměrově odpovídaly našemu atypickému bytu u Dorian Dekor proběhlo vše v pořádku a jsme celkově velmi spokojeni, děkujeme.
    Děkuji za vytvoření krásného designu našeho nového bytu, realizace proběhla perfektně a vše bylo podle našich představ. Při předávání našeho bytu jsme byli i se ženou úplně dojati krásou a vzhledem interiéru.
    Naší specialitou jsou záclony, závěsy, garnýže a rolety, ale s radostí pro vás navrhneme a realizujeme i celý interiér na klíč - sami nebo ve spolupráci s architekty a designéry.
    V naší společnosti dbáme na to, aby se každý kdo k nám přijde cítil dobře. Je pro nás důležité dbát na image a firemní brand proto jsme si vybrali profesionální firmu na úpravu našich firemních prostor, děkujeme vám.


Změnili jsme adresu našich stránek

    Úžasná vizualizace našeho bytu který jsme se rozhodli rekonstruovat stejně tak i přístup dekoratérského studia Dorian Dekor, víc takových firem a život by byl o dost snažší.
    Návrhy a realizace interiérů na klíč, řekněte nám vaší představu a připravíme pro vás kompletní návrh designu interiéru vašeho bytu, domu nebo kanceláře. Máme dlouholeté zkušenosti a inovativní nápady.
    katalizátory čištění, podlahy, koberce, záclony, garnýže, rolety, žaluzie a celou řadu dalšího zboží můžete vybrat přímo na naší prodejně, najdeme pro vás ideální design a styl, který vás bude vystihovat.
    Zhmotníme vaši myšlenku od zaměření, návrhu ( vizualizace ) a výběru vhodných látek - až po finální výrobek, který v našem studiu ušijeme, a u vás namontujeme a naaranžujeme...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00