Jak na věc


katalyzátory čištění

katalizátory čištění Dorian Dekor s.r.o.

    Návrhy a realizace interiérů na klíč, řekněte nám vaší představu a připravíme pro vás kompletní návrh designu interiéru vašeho bytu, domu nebo kanceláře. Máme dlouholeté zkušenosti a inovativní nápady.
    Naší specialitou jsou záclony, závěsy, garnýže a rolety, ale s radostí pro vás navrhneme a realizujeme i celý interiér na klíč - sami nebo ve spolupráci s architekty a designéry.
    Úžasná vizualizace našeho bytu který jsme se rozhodli rekonstruovat stejně tak i přístup dekoratérského studia Dorian Dekor, víc takových firem a život by byl o dost snažší.
    Specializované servisní centrum v Dobříši nabízí nejmodernější linku s certifikací TUV Nord. Veškerý odpad je následně ekologicky zpracován a zlikvidován.
    Vzdálenost pro využití svozu bez poplatku je cca 60km od obce Dobříš, viz orientační mapa. Pokud chcete mít jistotu zda jste v okruhu 60km stačí nás kontaktovat. Cena svozu za touto hranicí je individuální na základě množství čištěných DPF, jejich velikosti a požadované rychlosti zhotovení – cenu Vám rádi zpracujeme na základě poptávky.


Pomocí nejmodernější zahraniční technologie, která nabízí několik čistících funkcí a procedur integrovaných do čistícího boxu umíme nabídnout velmi efektivní čištění DPF ve velmi krátkém čase a za velmi příznívých cenových podmínek. Nebojíme se napsat, že za nejlepší cenu na trhu. Čištění DPF filtru probíhá v našem specializovaném pracovišti v Dobříši, kam je možné osobně DPF přivést. Nabízíme i kompletní servis čištění včetně svozu a dodání zpět k Vám. Více informací, ceny a další podorbnosti nalzenete níže na těchto stránkách.

    Děkuji za vytvoření krásného designu našeho nového bytu, realizace proběhla perfektně a vše bylo podle našich představ. Při předávání našeho bytu jsme byli i se ženou úplně dojati krásou a vzhledem interiéru.
    Potřebovali jsme nové záclony, které by rozměrově odpovídaly našemu atypickému bytu u Dorian Dekor proběhlo vše v pořádku a jsme celkově velmi spokojeni, děkujeme.
    Zhmotníme vaši myšlenku od zaměření, návrhu ( vizualizace ) a výběru vhodných látek - až po finální výrobek, který v našem studiu ušijeme, a u vás namontujeme a naaranžujeme...
    Konečně jsme dokončili náš domek a chtěli jsme samozřejmě mít vše co nejkrásnější, vše od návrhu až po realizace proběhlo na jedničku a tak děkujeme za váš úžasný přístup a práci.
    katalizátory čištění, podlahy, koberce, záclony, garnýže, rolety, žaluzie a celou řadu dalšího zboží můžete vybrat přímo na naší prodejně, najdeme pro vás ideální design a styl, který vás bude vystihovat.


Návrhy interiérů Zpracujeme grafický návrh pro váš interiér

    Pokud potřebujete katalizátory čištění, záclony, závěsy, garnýže, rolety, plisé, bytové doplňky nebo další dekoratérské doplňky do bytu, domu nebo kanceláře. U nás si můžete katalizátory čištění vybrat přímo v našem dekoratérské studiu, stačí nás navštívit, zavolat nebo nám napsat email. katalizátory čištění můžeme dodat velmi rychle a za bezkonkurenčních podmínek.
    Jsme s vámi již od roku 1997, měníme vaše byty, domy a firemní prostory tak, aby jste se cítili dobře a byli spokojeni. Zatím nás žádná realizace nezaskočila a pokaždé jsme vše dotáhli do konce k plné spokojenosti našich zákazníků. Vytkoušejte nás bez obav i vy.
    Každý se chce cítit ve své kanceláři dobře, ať už kvůli sobě nebo i kvůli klientům, kteří za mnou dochází na konzultace. Vytříbený vkus nové vzhledu mé kanceláře tak rozhodně už působí, díky za odvedené změny.
    V naší společnosti dbáme na to, aby se každý kdo k nám přijde cítil dobře. Je pro nás důležité dbát na image a firemní brand proto jsme si vybrali profesionální firmu na úpravu našich firemních prostor, děkujeme vám.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00