Jak na věc


kartářka vítězná

Alkohol je stočtrnáctkrát horší než konopí, tvrdí Konopná doktorka

    Kedjom-Keku působí pod vedením Martina Mikeše v České republice a Kamerunu už pět let. Nevládní organizace se snaží o záchranu horských mlžných lesů, které ještě před sto lety pokrývaly přes polovinu pohoří Bamenda v středoafrickém státě Kamerun. Dnes však celková rozloha lesů tvoří méně než pět procent plochy. Třetina lesa se přitom nachází v kamerunské oblasti Kedjom-Keku, která tak dala název celému sdružení.
    Jak nejlépe vyjádříte svůj názor? Činy, nebo slovy? V životě člověka však přijdou momenty, kdy se slova vytratí, v běsnícím davu ztratí svůj význam, rozplynou se. A jeden kámen se žene proti mne. Pohání ho neofašistická síla, která pochoduje na prvního máje Brnem. A druhý kámen mě tlačí ke zdi. Dlouhé řady policejních kordonů nás oddělují od pochodu a tisknou do kouta, ze kterého není úniku. Přesto všechno jsem tady, abych vyjádřila svůj názor, i když trochu kontrovezně. Činy, ne slovy.
    Rok 2015 je výjimečný svým odkazem na minulost. V letech 1939 až 1945 bouřila druhá světová válka, která se výrazně dotýkala nejen armád, ale i civilních obyvatel. Válka si vyžádala přes čtyřicet milionů mrtvých. Koncentračními tábory prošlo až dvacet šest milionů vězňů. Výroční akce na oslavu konce války se budou letos v Brně konat pod záštitou projektu Rok smíření.


Voda pro Kamerun: Litr za dvacku, dvacka za strom

    Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.
    Každý máte v sobě sílu, ale neumíte ji využívat, zhodnocovat, používat. Máte možnost na ZMĚNU. Je to na Vás.
    Konstelace magií - při které dochází k hlubšímu odhalení problému, příčiny. Zprostředkuje jiný náhled na danou situaci pro pochopení, odhalení a ukázání řešení.
    Chcete více pro Vaše dítě, ale i pomoc cizím dětem, dospívající mládeži, aby byli Šťastní, Zdraví, Spokojení, měli úspěchy a zlepšili si Život. Můžete jim pomoci právě VY.
    Běh závodu Beer mile odstartoval včera v jedenáct hodin v Brně. Světová soutěž, ve které byl loni v prosinci uspořádaný i světový šampionát v Americe, se v České republice konala poprvé. Podstatou závodu je každých čtyři sta metrů vypít třetinku piva a celkově uběhnout jednu míli.
    Kde: Místo konání je na území Praha 1 až 10, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce budete včas upozorněni. Netýká se firem, podniků, kolektivu, skupin, atd. pro ně po dohodě dojíždím.


Výtěžek z charitativní sbírky poputuje na Ukrajinu

    Vysvěcení a žehnání magií je prováděno na osobě, osobách, dětech, zvířatech, firmách, předmětech, věcech, domech, pozemcích, rostlinách, půdě, atd..
    Cílem je odbourávání bloků, stresů, strachů ale i pročištění vztahů v kolektivu či na pracovišti, najít řešení, umožnit všem zúčastněným, že se mohou také vyjádřit a to proto, aby jednotlivá osoba v pracovním procesu pochopila, pak uspěla a tím byla přínosem pro celek ve firmě, podniku, školním zařízením atd., tak i pro sebe. Někteří lidé na pracovišti mohou mít s vámi a vy s nimi nevyřešené záležitosti, které vás svazují a mohou být spojeny s minulými životy, které přecházejí do přítomnosti a tím i do budoucnosti, proto je důležitá komunikace na všech úrovních. Zvýšení energetického pole účastníků, pozitivní naladění s kolektivním prožitek je další vstup pro řešení problémů, finanční jistotu, prosperitu. Možné poznání, uvědomění si, proč se nedaří na které pozici, nebo přímo vám ve vedení společnosti, nebo podnikateli a jak to zlepšit, aby práce byla darem, ne stresem, které je v peněžním růstu.


KDY středa 26.2.2020 (workshop)

    sebou: barevné pastelky 10 barev: žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, zelená, modrá, hnědá, černá a bílá, tvrdou podložku, přezuvky, bílé papíry 4x, neprůhledný šátek, kapesníky, pití.
    Trápí Vás noční můry, jste pořád unavení bez energie, máte deprese, jste zlostný a nevíte proč, nedaří se vám v životě, dějí se vám rozumem nevysvětlitelné věci, nemáte peníze, máte problémy se zdravím, ač se každému včetně lékařů zdáte být zdraví, drogy nebo alkohol vám ničí život a chcete to změnit, máte exekuci, nemůžete prodat nemovitost, nedaří se vám pracovně, nejbližší lidi a zvířata kolem vás jsou nemocní - hlavně děti (křičení v noci, pomočování v noci, časté buzení v noci, nervozita, atd.), máte návštěvy v různých podobách, projevech duše zemřelých lidí, atd. - třeba pro vás mají nějaký vzkaz, že vás někdo sleduje, neustále se vám ničí věci, máte problémy s autem, necítíte se doma spokojení, ztrácejí se vám věci, firma má problémy, nefunguje vám firma, hotel, podnikání, atd..


Pivo, nebo běh? Brněnská Pivní míle zkombinovala obojí

    Jako malé dítě si každý přál stát se slavným, dělat něco významného, aby se stal uznávanou osobností. Některé jejich idea v budoucnosti přešla, jiné ještě více pohltila. Většina lidí si však minimálně v mládí prošla svým tvůrčím obdobím, kdy zkoušela dělat něco, čím by se zapsala do historie. V takto vybrané branži se však uplatní ani ne procento všech snílků. Je tedy otázkou, proč se tolik mladých lidí vůbec snaží být kreativní.
    Působením a zvýšením energetického pole je možnost odstranit jakýkoli problém, za předpokladu, že to bude v souladu s Bohem - Univerzem.
    Žádost: prosíme do přihlášky stručně popsat váš současný fyzický zdravotní stav příklad velmi dobrý, dobrý, uspokojivý, špatný, nebo nám sdělte zda jste někdy cvičili a co, zda máte s bojovými praktikami zkušenosti a v čem, nebo jaké máte neduhy a to i ve zdravotním stavu. Je to proto, abychom Vám nastavili co potřebujete nejvíce podpořit nebo odbourat. Děkujeme.
    Velkou část obyvatel Brna tvoří mladí lidé dojíždějící za studiem. Někteří netuší, co dělat mimo práce do školy. dubnu se v Brně otevírá hodně zájmových kurzů, u některých se zájemci mohou zapsat i na celoroční činnost. V centru je dost příležitostí k tomu, jak se zlepšit v některé své zálibě anebo se naučit něco nového. Přinášíme výběr tipů na zábavu ve volném čase.


Anketa: Jak studenti reagují na zavedení špuntomatu v knihovně Fakultě sociálních studií?

    Trápí Vás noční můry, jste pořád unavení bez energie, máte deprese, jste zlostný a nevíte proč, nedaří se vám v životě, dějí se vám rozumem nevysvětlitelné věci, nemáte peníze, máte problémy se zdravím, ač se každému včetně lékařů zdáte být zdraví, drogy nebo alkohol vám ničí život a chcete to změnit, máte exekuci, nemůžete prodat nemovitost, nedaří se vám pracovně, nejbližší lidi a zvířata kolem vás jsou nemocní - hlavně děti (křičení v noci, pomočování v noci, časté buzení v noci, nervozita, atd.), máte navštěvy v různých podobách, projevech duše zemřelých lidí, atd. - třeba pro vás mají nějaký vzkaz, že vás někdo sleduje, neustále se vám ničí věci, máte problémy s autem, necítíte se doma spokojení, strácejí se vám věci, firma má problémy, nefunguje vám firma, hotel, podnikání, atd..
    Potravinová banka pro Brno a Jihomoravský kraj funguje už polovinu měsíce a ve skladu sesbírala téměř devět set kilogramů trvanlivých potravin. Jídlo si dosud vyzvedlo pouze občanské sdružení Lavina z Blanska, které ve spolupráci s tamější charitou podporuje neúplné rodiny žijící pod hranicí chudoby.
    Hlavním sálem filharmonie v Hradci Králové se dnes rozezněla hudba a jindy prázdné prostory zaplnili amatérští tanečníci a tanečnice. Soutěže se účastní lidé z celého Česka i zahraničí. Akce potrvá dva dny a výherci si na jejím závěru odnesou finanční poukázky do tanečního obchodu Grishko.
    Setkání na semináři vám přinese do vašich Životů rozvoj, objevení, posílení, učení, komunikaci, poznání na jakékoli úrovni včetně té duchovní atd..
    Provádím většinou po vysvěcení magií, ale může být konáno ŽEHNÁNÍ MAGIÍ samostatně.


Potraviny ze sbírky putují k potřebným

    Můžete mít nevyřešené záležitosti, zatížení, prokletí, uhranutí Vás, vašeho rodu, rodiny atd., které svazují dělají problémy a mohou být spojeny i s minulými životy, které přecházejí do Vašeho současného života a tím ovlivňujete, tvoříte svou další budoucnost.
    Čtyři roky usilovala o uzákonění konopí, teď se snaží šířit osvětu, aby šla legalizace zespoda. Konopná lékařka Jana Budařová učí lidi, jak pěstovat a užívat konopí. Jejím cílem je pomáhat lidem, informovat je a snažit se vyvrátit mylnou představu, že užíváním konopí se z lidí stanou zdrogované loutky bez úcty.
    téma: Vysvěcení magií je očišťování, vysvobození, vyvázání, odvedení, odstraňování od negativních energií, od astrálních entit, od nočních útoků, od duší zemřelých lidí, od prokletí, od kletby rodinné i osobní, od démonů, od zla, od očarování, od negativního čarování, od uřknutí, od uhranutí atd..
    Hluk už nebude na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity při učení problémem. Od minulého týdne si návštěvníci knihovny fakulty mohou koupit špunty do uší v nově zavedeném špuntomatu. Zeptali jsme se, co si o nové nabídce myslí studenti Masarykovy univerzity a jestli by tuto možnost využili.


Tipy na volné odpoledne: Na jaký kurz se v Brně zapsat?

     (nabízíme dohodou speciální výcvik, v různém stupni náročnosti jednodenní, více denní i v místě vámi určeném, jak skupinám, tak individuálně)
    První oficiální veřejnou brigádu dnes pořádá fotbalový útočník Petr Švancara na fotbalovém stadionu Za Lužánkami v Bně. Cílem je zkultivovat prostory pro budoucí sportovně-kulturní akce.
    Někdo řekne čarodějka, jiný kartářka, vědma nebo věštkyně. Věra Vrábelová by však sama sebe popsala jako člověka, který chce pomáhat lidem tím, co umí, a to ukazovat jim jejich budoucnost. Ve středu 25. března od 12 do 13 hodin se jí můžete v našem online rozhovoru ptát, jak vypadá práce vědmy, popřípadě si můžete nechat i něco vyvěštit.
    Žehnání magií je obřad s prosbou, modlitbou, který pomáhá ve všech oblastech života (pro prosperitu osobní i firemní, vyřešení exekuce, získání práce, peníze, vystudovat, dobře prodat nemovitost, zdraví – před operací, v nemoci, odchodu těla, odvedení duše ke světlu, ochranu, zpečetění, úrodu, lásku, člověka, zvířete, věcí, osvícení, prozření, probuzení, atd..


Aktuálně: Nadšenci předvádí své taneční dovednosti v královehradecké filharmonii

    Cílem je probuzení, poznání, odhalení, uvědomění si vlastního potencionálu, hodnot, aby jednotlivý klient, ČLOVĚK byl přínosem pro sebe, ale i pro druhé a to hlavně pro ty nejbližší, aby byl silný, však vnitřně pokorný, byl sám sebou, aby si zlepšil celkový stav v jakékoli oblasti svého života a zároveň konfrontace s přítomností, aby klient mohl pochopit, proč nemůže mít toho správného partnera, proč je nemocný, proč má nedostatek peněz, proč mu krachuje firma, proč nemá energii, proč droguje, proč je alkoholik, proč ho opouští partner. Proč ... a na tyto proč, má možnost najít odpovědi a řešení.
    Cílem tohoto semináře je zklidnění duše i těla v lásce a dosažení vnitřní harmonie s napojení na vnitřního rádce nebo zdroj.
    Tanečníci baletních škol a tanečních spolků se o víkendu zúčastnili oficiální kvalifikační soutěže pro Českou republiku Dance World Cup v německém městě Selb. Vítězné choreografie pojedou předvést do Rumunska, kde se letos pořádá finále mezinárodní soutěže.
    Žehnání magií je obřad s prosbou, modlitbou, který pomáhá ve všech oblastech života (pro prosperitu osobní i firemní, vyřešení exekuce, získání práce, peníze, vystudovat, dobře prodat nemovitost, zdraví – před operací, v nemoci, odchodu těla, odvedení duše ke světlu, ochranu, zpečetění, úrodu, lásku, člověka, zvířete, věcí, osvícení, prozření, probuzení, atd..


KDY středa 22.4. 2020 (workshop)

    Aktivní lidé to mají na světě těžké. Je tolik věcí, co by chtěli vyzkoušet, probrat, stihnout, ale člověk nemůže mít všechno. Studium, práce, zájmy, zkombinovat vše tak, abychom nepromrhali jedinou chvíli, dá zabrat. Není nad to si vytvořit časový harmonogram.
    V uplynulých dvou týdnech se na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity konala dobrovolná sbírka pro lidi postižené konfliktem na Ukrajině. Vybíralo se oblečení, deky, ale i hračky, dětské plínky a kočárky. Výtěžek bude směřovat do uprchlických táborů na východě státu, ale i jiných postižených oblastí.
    Žehnání magií je obřad s prosbou, modlitbou, který pomáhá ve všech oblastech života (pro prosperitu osobní i firemní, vyřešení exekuce, získání práce, peníze, vystudovat, dobře prodat nemovitost, zdraví – před operací, v nemoci, odchodu těla, odvedení duše ke světlu, ochranu, zpečetění, úrodu, lásku, člověka, zvířete, věcí, osvícení, prozření, probuzení, atd.


Brno oslaví sedmdesáté výročí ukončení druhé světové války

    Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.
    Cílem tohoto semináře je efektivní způsob jak uspořádat, rozklíčovat, vidět, pochopit, otevřít, upozornit i uvolnit energie a to na různá témata, která mohou mít souvislosti z minulých, přítomných životů, tak i mohou zasahovat do budoucnosti. Proč se to či ono děje a najít řešení, nebo jak případným událostem předejít. Můžou se tím odstranit problémy, jevy, které brzdí a nepodporují váš byznys, tok peněz, nebo neklid, problémy v týmu, neuhrazené pohledávky, exekuce, atd. nebo se rozhodujete kam investovat, jak rozhýbat tok peněz a tím i nové pracovní příležitosti. Seminář je zaměřen také na vyjádření a rozvinutí kreativity jednotlivce i týmu.
    Až do sedmého dubna poteče ve více než stovce vybraných českých kaváren a restaurací kohoutková voda pro dobrou věc. Projekt Voda pro Kamerun pořádá už třetím rokem nezisková organizace Kedjom-Keku, která usiluje o záchranu horského mlžného lesa v africkém státě Kamerun. Díky kohoutkové vodě vysadila už tisíce stromů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00