Jak na věc


kam vyrazit na kolo mlada boleslav

Kam vyrazit o víkendu za sportem?

    Je tady už 36. ročník silničního běhu na 15 kilometrů skrze krajinu Bezručova údolí. Prezentace běžců bude probíhat už od 8 hodin v tělocvičně ZŠ Ak. Heyrovského. Od 9.30 hodin pak závodí jednotlivé kategorie. Start hlavního závodu na 15 kilometrů je stanoven na 11 hodin. Startovné na hlavní závod činí 50 korun, 2o korun pro juniorské kategorie. Žákovské kategorie, dorostenci, ženy nad 50 a výše a muži veteráni 60 a více startují zdarma.
    Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.
    Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.


Kam cestovat za golfem, kam se vyplatí zajet a zůstat přes noc V.

    GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.
    Tento víkend přeje fanouškům sportovních událostí. I když parkurové závody v rámci Chomutovské ligy musely být odloženy, je toho v Chomutově k vidění a fandění dost a dost. Nabízíme krátký přehled nejzajímavějších akcí.
    Boj o záchranu nejvyšší hokejové soutěže v Chomutově graduje. Pirátům se sice podařilo do barážových bojů skvěle vstoupit, ale nyní se trápí a na druhém místě ještě zdaleka nemají vyhráno. Na svém ledě znovu přivítají Mladou Boleslav, kterou poprvé porazili. Podaří se jim Středočechy doma podrazit i podruhé? A pomstí se chomutovští hokejisté za zranění Štěpána Hřebejka a Karla Hromase?
    Junioři FbC 98 Chomutov po roce znovu zkoušejí postoupit do nejvyšší české soutěže. V boji o extraligu je čeká soupeř z Benešova, jenž je na základě sezónních tabulek považován za mírného favorita. Ovšem kluci jsou silnější o loňskou zkušenost a postup budou chtít stvrdit již v prvním kole baráže.


Krutý start mid-amatérů v dešti a větru v Mladé Boleslavi

    Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.
    Předpověď na víkend slibuje teploty okolo 10°C, tak proč nevyrazit ven a zahrát si alespoň jedno kolo jarního golfu. Hrají se tři turnaje a řada hřišť má otevřeno. Přesto platí i nabídka indoorů.
    Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.
    Fotbalový Chomutov konečně sestavil pevnou obranu, která už tři zápasy nedostala gól. Jenže po všechna tři utkání vyšel zcela naprázdno také útok Chomutovských. To budou chtít fotbalisté zlomit proti celku, který okupuje sestupová místa tabulky.


Mrůzek se v golfovém maratonu stal králem jamkovky Czech PGA Tour

    Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.
    Svátek bojových sportů v Chomutově. Klub bojových sportů Leon společně s Tiger Relax Clubem pořádá po roce opět prestižní soutěž v bojových sportech. Návštěvníci se mohou těšit na zápasy kickboxu i brazilského jiu jitsu. Na akci přislíbily účast nejen týmy z České republiky, ale také Polska, Slovenska a Rakouska.
    Startují také dvě nejnižší soutěže letní futsalové ligy, které se tradičně konají v areálu Duha na Cihlářské ulici. V sobotu začíná 4. ligy, v níž se tradičně představí i několik nováčků, v neděli je na řadě 3. letní futsalová liga.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00