Jak na věc


juraj hnilica koncert

Přihlásit se k odběru novinek

    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.
    Vynikající slovenský zpěvák, známý ze show Česko - Slovensko má talent, kde zazářil svojí vlastní tvorbou a skladbami "Aká si krásna" a Uletení anjeli"připravil speciální akustické verze svých nejznámnějších písní a srdečně vás zve na jeho jedinečné vánoční a Novoroční česko - slovenské turné.  V České republice se představí dvěma koncerty: 5. ledna v brněnském Semilasse a 6. ledna v pražském Lucerna Music baru.     Spolu se svými hudebními hosty vám nabíz energický zážitek přítomného okamžiku, ve kterém se snoubí krása, láska a harmonie.    Koncerty jsou koncipovány na sezení bez místenek za jednotné vstupné 290,- kč.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00