Jak na věc


jak originálně zabalit dárek pro muže

My art č. 2 - Jak zabalit originálně dárek pro muže? Jednoduše!

    Ze zbylého papíru ustřihneme dva proužky, jeden silnější a kratší a jeden užší a delší. Rozměry nelze moc stanovit, vše se řídí velikostí předmětu. Užší proužek bude sloužit jako záložka s knoflíky a širší jako límec. Proužky složíme do sebe tak, aby byla schovaná ustřihnutá strana. Můžeme přehnout na třikrát a střiženou stranu dát do spod nebo si s tím vyhrát jinak, každopádně musí být schovaná a to i na koncích.  Na kratší proužek můžeme našít nebo jen přilepit knoflíky. Jen je potřeba si je naměřit tak, aby vypadaly hezky.  Já je šila, přijde mi to efektnější.
    Nejdříve přilepíme límec a to tak, že jej položíme na kraj předmětu, stačí úplně kousek od vrchu, na zadní stranu dáme trochu lepidla, přitlačíme a strany ohrneme/ohneme dopředu a špičky límce taktéž přidáme lepidlo. Nemusí ho být mnoho, stačí lehce přichytit. Dále přiložíme proužek s knoflíky, a vrchní část schováme pod límec. Celý proužek dobře přilepíme po celé délce.
    Nakonec vyrobíme motýlka nebo kravatu. Já osobně dělala motýlka. Stačí ustřihnout obdélník z jiného papíru, aby hezky kontrastoval nebo ladil a ten seskládat a ten uprostřed přichytit druhým proužkem. Celý motýlek pak tavnou pistolí pořádně přilepíme k límci.
    Předmět zabalíme klasicky jako když balíme normální dárek. Vše musí hezky sedět, nemělo by nic odstávat, takže kdo nepoužívá, pěkně přilepí pečlivě všechny rožky lepící páskou.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00