Jak na věc


iprima prostřeno tento týden soutěž zlín

Prostřeno v úterý (9. 11.) má barman a karbaník Dalibor (34)

    Ale TV nám ukazuje len to čo sama chce a preto môže byť skutočnosť veľmi skreslená. Sú to svojskí ľudia, najmä Alena a Svatava sa vymykajú tomu na čo sme zvyknutí, dá sa povedať že to tu ešte nebolo, ale Svatava prejavila včera ľudskosť a začala mi byť sympatická a som presvedčená že aj Alena …………… Ale Alenka mi je ešte stále nesympatická. Aj Mária, zdalo sa mi že včera nebola smutná ale nahnevaná že to nebolo podľa jej želania, ale zasa som sa utvrdila v tom že všetko sa človeku skôr či neskôr vráti.
    Též pan Baletka se jevi jako „karakter“: U stolu: „Vyníkajicí polévka, takovou jsem ještě nejedl.“ O samotě na kameru:“ No, polívka mě moc nechutnala.“ :))))
    Anja:))))))))))))))))) Mě se Svatava jevila slibně už když hodnotila Dalibora jako: „Svobodný, 35 let, ten určitě ještě nezasunul.“ Kačenka to jenom dorazila.:))))
     Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.
    Je to pravda že čím „horší“ ľudia“ tým lepšia sledovanosť. No všetci sme nejakým spôsobom trafení, inak by sme mali nad hlavou gloriolu a krídelká by nás vznášali nad zemou.


Výměna manželek (28.8.): Rapper vs. bordel

    No já tedy nevím, ale pondělní paní Alena je doooost otroublá. Všechno dělá nejlépe, všemu rozumí ale nejlépe ze všeho asi umí dělat „dusno“ a předvádět svoji hloupost.
    Karolína, no to zasunutí bylo taky výživné :)) mě ten pořad už přestával bavit, protože to v poslední době bylo nudné a tak jsem to vypustila, ale tuhle partu si určitě nenechám ujít :D
    Tento týden bude určitě velice výživný:)))) Málem jsem zapoměly na paní Alenku, která je inteligentní a sečtělá a komu její jídlo nechutná:“ tak je prolhaný hovado“:)))))))))))


Prostřeno v pondělí (8. 11.) má rančerka Alena (59)

    Tak zírám, celý týden…:-). V pondělí jedna,která ví vše nejlépe, každému radí a sama, no však jste viděli… Do středy jsem byla tak nějak v šoku ze Svatavy, ale během středečního vysílání jsem začala měnit trošku mínění – nebo že bych si zvykla ? :-)…,ale taky mi přijde nakonec z nich nejúpřímnější. Její čtvrtek byl super, nezlobila se na nikoho, že nedojídá, že má k jídlu poznámky, brala to prostě s nadhledem a hlavně se snažila sama se bavit. Však museli i ostatní konstatovat – pokud jim závist dovolila, že byla hostitelka dobrá a zábava taky dobrá. Paní Mária – ano sama dává nízké body od pondělí, každého kritizuje a pak se nedokáže srovnat s tím, že ostatním nechutnalo její jídlo – no boršč není polévka, která chutná všem a natož s řepou z konzervy… A Máriin největší problém byl, který ale ostatní odhalili, že se v půli večeře urazila a už se o nic nezajímala. Byl na ní hrozný pohled… A navíc se projevilo to, že jí šlo jen a jen
    Paní Alena z legendárních Slušovic jiskří trefnými postřehy. Je kritická, sarkastická a energická. Maminka pěti dospělých dětí přišla dvakrát v životě o partnera, už šest let žije sama. Ačkoli na svůj věk rozhodně nevypadá, je už v důchodu a má tolik zájmů, že na pocity stesku nemá čas. Vede ranč, kde chová koně. Najdeme tu ale také mnoho dalších zvířat. Kromě péče o němé tváře Alena hoří pro vaření a hodně o něm ví. Nejradši má ale naši kuchyni. Také ráda čte historickou literaturu a vůbec je velmi sečtělá. Někdy dává svou intelektuální převahu soupeřům znát. Prostřeno! však není vědomostní soutěž. O body se bude ucházet Alenin plněný hermelín, hříbková polévka, chlupaté knedlíky se zelím a uzeným a bábovka. Hostitelka je přesvědčená, že toto menu bude soupeřům chutnat, i kdyby nechtěli. Dojde na její slova?


Farma 11: Všechno jinak! Start 2. 9.!!!

    Takove prostreno jsem jeste nevidela, kazda tato sestava reprezentuje svůj kra a bylo to poznat. Valasi potvrdili to co se o nich rika, chteli se ukazat, zatimco ani jeden z nich neumel poradne varit. Vlasne jim slo jen o ty prachy, ale bez zasluh. Vsude se cpal spek a v Cesku snad existuje jen knedlickova polivka a kdyby k tomu byl rizek a bramborovy salat, tak snad nejlip. Ale to by byla potom soutez o nelepsi rizek a vyvar.A tak jsou chudaci pak zklamani, kdyz musi ochutna morske potvory a pak musi jit tedy blejt. Ale k tem Valachum, valasska Prazacka Alenka sprosta jak dlazdic, jestli to neakemu hovadu nebude chutnat hlasila uz predem, aniz by vedela kdo prijde, nepripadala mi sectela, jen si na to hrala, Jovanka si zase hrala na to ze ma vkus, za zady hrala falesnou hru no tak jako tam kazdy, veprove masicko Jovankypro Alenku to spravilo, ze vyhrala. Naivni Svatava, chtela aby vyhral Dulisek, kdyby vedela jak ji falesna Jovanka ohodnotila po testu pro stredoskolaky, muze si to dov
    Tak mě se líbila už i Markéta z minulého týdne, kterak velice si notovala s Míšou- „je jako můj brácha, strašně jsme si sedli“, kritizovala Lenku za rejpání a ve finále svému nej oblíbenci Michalovi dala 8 bodů s komentářem, že ji to možná bude mrzet, ale prostě dál no comment:)))) Tomu říkám kamarádka:))))
    překvapuje mě, že ti valaši co tam jsou, vaří dost jako blafy, přitom na valašsku jsou úžasné kuchařky… ale tak zábava se svatavou neměla chybu :D


Prostřeno TV Prima (45. týden): jak se vaří v Baťově Zlíně

    Rodina – zejména tři vnoučata – si myslí, že babička vaří výborně. To byl pro Marii dostatečný stimul, aby se přihlásila. Je v důchodu a má docela moderní zájmy. Baví ji například počítač a docela mu rozumí. Má však také klasické babičkovské záliby. Bydlí s manželem v menším panelákovém bytě. Kdysi pracovala ve výrobně lahůdek, odkud si odnesla inspiraci pro svůj předkrm – ruské vejce. V Mariině poměrně nesourodém menu se vyjímá boršč, polévka buď oblíbená, nebo zatracovaná. Zachutná její domácí recept s řepou z plechovky aspoň Daliborovi, který sní vždycky všechno? A jak uspějí kuřecí závitky plněné švestkou a broskví? Mohla by je ocenit Jovanka, která se už od středy tváří, že pokud dostane něco těžšího, umře.
    Mně se líbila ta partyja z Brna a okolí předminulý týden, tuším. Měli tam celkem fajn sestavu lidí, zajímavý kultivovaný typy a i konflikt mezi nimi byl zajímavý :))
    No takové obsazení falešných lidí jsem ještě nezažila. O to víc mě to mrzí, že pocházím ze Zlína. Tolik podlosti a pomlouvání ještě nebylo. Alena i ta poslední co bude zítra kritizují složení menu a když jsem viděla Aleniny chlupaté knedlíky s kousky uzeného a s množstvím tuku, smetanovou polévku s hříbky, ta může nejméně mluvit a skladbě jídelníčku. No a nakonec postavy některých hovoří za vše. Jsem zvědavá na zítřejší prostřeno. A jediný muž? Ten je nervozní celý týden, jen aby vyhrál.
     Tento týden se bude na TV Prima v rámci gastro show Prostřeno! vařit poprvé ve Zlíně, bývalém Gottwaldově. Jak se vaří na Valašsku a co se k tomu chlope, nám ukáže 1 muž a 4 ženy. Zvláště soutěžící Alena, která celý týden zahajuje na svém ranči je velmi nepřehlédnutelná …


Výměna manželek (4.9.): Peciválka vs. metalistka

    Po náročné večeři u Svatavy, která dala trávení paní Jovanky opět zabrat, si hostitelka sní, co si sama navaří. Bude to lehčí menu s vývarem a kuřecími závitky. Jovanka má dvě odrostlé dcery. Rodina žije házenou, manžel je trenér a poslední hostitelka s ním jezdí po zápasech. Ráda vaří a stejně jako všichni soutěžící tohoto týdne upřednostňuje tuzemskou kuchyni. Vyučená prodavačka vede vlastní obchod s nadměrnými velikostmi ve Zlíně, kde se narodila. Své město by nevyměnila za nic na světě. Bydlí v paneláku, doma kromě vaření ráda čte historické romány a životopisy slavných osobností. V oblibě má také výlety na hrady a zámky. Dlouhodobě se zajímá o bylinky a jejich účinky. Ráda by zvítězila, ale zároveň soutěžila fair play a pobavila sebe i diváky. Jak se to Jovance povede?
    Jediný muž zlínského týdne žije s přítelkyní a dvouletým synkem v čerstvě opraveném domku se zahrádkou. Vede malý bar, kde se nevaří – čepuje se tam pivo a podávají maximálně utopenci a nakládaný hermelín. Dalibor miluje pivo, dobré jídlo a mariáš. Kdyby mu to čas dovolil, vařil by denně. Nejraději dělá guláš a také má rád zvěřinu. Hosty chce proto v úterý uctít ověřeným kančím na smetaně. (Pro domácí smetanu si zajde k sousedovi.) Dalibor je vyhlášený kuchař, a tudíž by mohl být těžký soupeř. Považuje se za zábavného společníka, v pořadu Prostřeno! se tak ale příliš neprojeví. Urazily ho snad vtípky soupeřky, která narážela na jeho postavu vypracovanou dobrým jídlem a pitím? Možná to Svatava trošku přehnala, Dalibor se tvářil jako bubák. V pátek se uvidí, zda bude mít důvod k radosti a dosáhne na výhru. Jeho valašské „chlapské lesní menu“ soutěžícím totiž zachutnalo.


Panáček na podzim – rozhodněte, o čem chcete číst

    Je to pravda, tenhle týden bude výživný, protože se už od začátku vaří nezdravě ale na „tajli“, všichni si stěžují ale ve finále nechají pár zbytečků, aby tzv. neurazili. Dalibor je evidentně falešný. protože ta slova se nedají zmanipulovat, pokud ovšem……. TV Prima ……! Ale tomu nevěřím. Nechme se dnes překvapit!
    Rozpustilá Svatava uvítá hosty chlebem a solí. A ke všemu v kroji! Menu této originální dámy se jeví jako slibné: kuřecí vývar s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi a vypečené trio se zelím, houskovým a bramborovým knedlíkem. Trio se skládá z kachny, uzeného a vepřového masa. Pod „machovským květem“ se skrývá předkrm, jde však spíš o recesi než o pokrm. Matka dvou synů a dvojnásobná babička dojila osmnáct let krávy, naposledy pracovala jako pečovatelka v domově důchodců. Po operaci obou chodidel jezdila rok na invalidním vozíku, dnes vyráží na nákupy jako princezna koloběžka. V obchodě klidně nechá sekyru, je to zkrátka atrakce obce Machová. Ochotnická herečka, dobrovolná hasička a žena mnoha zájmů sdílí svoji „vymazlenou ložnici“ s nebesy s o třináct let mladším manželem, který je motorkář. Vaří mu prý denně, racionální strava jí ale nic neříká. Nejčastěji sní o čerstvém ovárku s křenem a hořčicí. Svatava věnuje hodně energie zábavě. Uvidíme, zda se to odrazí na skóre.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00