Jak na věc


internetbanking fio přihlášení

Volksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG

    Vysoká úroveň zabezpečení proti zneužití - pomocí jednorázových SMS kódů či elektronického klíče (http://www.fio.cz/bankovni-sluzby/internetbanking/zabezpeceni).
    Nabízí nespočet výhod, které usnadňují správu financí: přehled přes všechny účty i platební karty, graf příjmů a výdajů, zadávání plateb, nastavení parametrů platebních karet, neomezená historie transakcí, nastavení informativních hlásičů nebo zakládání dalších produktů (účty, spořicí účty, termínované vklady, kontokorent, platební karty, pojištění ke kartám, kreditní karty, platební terminály a platební brány).
    Běžné tuzemské platby nově dorazí v den odeslání. Všechny tuzemské platby v korunách zadané ve všední dny do poledne, tedy 12 hodin, budou připsány na účet příjemce v jiné bance v ČR ještě tentýž den.
    Rychlejší a jednodušší odesílání peněz. Fio banka umožňuje posílat platby mezi vlastními účty, na vybrané známé účty a také platby s menšími částkami bez nutnosti autorizace. Klienti se sami mohou rozhodnout, jestli chtějí ponechat standardní autorizaci transakcí, nebo si chtějí posílání peněz urychlit. Nové zjednodušení si nastaví pro každý typ plateb zvlášť v Internetbankingu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00