Jak na věc


internetbanking fio přihlášení

Volksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG

    Běžné tuzemské platby nově dorazí v den odeslání. Všechny tuzemské platby v korunách zadané ve všední dny do poledne, tedy 12 hodin, budou připsány na účet příjemce v jiné bance v ČR ještě tentýž den.
    Viditelná změna hodnot při jejich editaci před uložením – pokud budete měnit limity platební karty nebo informace u trvalého příkazu či jiné editace (inkaso, SIPO…), zobrazí se změněné údaje zelenou barvou. Před jejich uložením tak přehledně vidíte, jaké všechny hodnoty jste měnili.
    Zpracování obdržených příkazů se provádí v pracovní dny v 10:00 a 16:00 hodin. Příkazy přijaté po 16. hodině budou zpracovány následující pracovní den.
    Rychlejší a jednodušší odesílání peněz. Fio banka umožňuje posílat platby mezi vlastními účty, na vybrané známé účty a také platby s menšími částkami bez nutnosti autorizace. Klienti se sami mohou rozhodnout, jestli chtějí ponechat standardní autorizaci transakcí, nebo si chtějí posílání peněz urychlit. Nové zjednodušení si nastaví pro každý typ plateb zvlášť v Internetbankingu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00