Jak na věc


hrnčířské a řemeslné trhy holešovice

Výběr vhodného hrnčířského kruhu

    Je lehké kovové konstrukce s dřevěným podkružím. Sedačka je podélně i svisle nastavetelná. Výšku podkruží lze nastavit dle potřeby na hřídeli pomocí dvou matic.
    Nákup hrnčířského kruhu většinou následuje hned po nákupu vypalovací pece. Výběr vhodného hrnčířského kruhu není zpravidla tak náročný jako výběr správné vypalovací pece. Výrobců hrnčířských kruhů není mnoho, značka Shimpo patří mezi světovou jedničku v konstrukci kruhů a nabízí kruhy pro různá použití. Při výběru je však třeba si ujasnit několik hledisek:
    Vzhledem k tomu, že prodejem hrnčířských kruhů se zabýváme již dlouho, dovolili jsme si pro Vás ve spolupráci se zkušenými hrnčíři, keramiky, ale i techniky připravit základní body, které podle zkušeností jsou považovány za nejpodstatnější a které by  měly být určitě před samotným  nákupem uváženy či zodpovězeny. Informace na této stránce nejsou návodem k nákupu, nýbrž jednoduché vodítko pro zákazníky, kteří si chtějí nechat poradit podle jakých hledisek správný hrnčířský kruh vybírat.


Hrnčířské kruhy Shimpo - aktuální nabídka

    Počítejte s tím, že pokud se točení budete věnovat, budou se zlepšovat i Vaše dovednosti. Výkon kruhu by Vás ani po několika letech od nákupu neměl limitovat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00