Jak na věc


hovězí steak zadní maso z kyty recept

MPP Hovězí plíce 1 - 1,5kg

    MPP Hovězí slezina 1 -1,5kg je bohatá na železo a vitamín A , má vyšší obsah tuku. Vnitřnosti zkrmujte s opatrností. Cena za 1kg. (Výrobce MasoProPsy.com),
     MPP Telecí v kuse s kostí 1 - 2kg Je zdrojem velkého množství bílkovin, železa, zinku, a vitamínu B. Obsahuje minimum tuku, je vhodné při dietách, pro štěňata, psy v rekonvalescenci i seniory. Cena za 1kg.
    Hovězí morkové kosti 1-1,5kg Jedná se o kusy hovězích syrových kostí z předních i zadních končetin mladého skotu. Skutečná pochoutka pro psy středních plemen. Velikost kostí: 15-30cm.
    MPP Hovězí plíce 1 - 1,5kg Dietní vnitřnost s nízkou výživovou hodnotou, ale vysokým obsahem využitelného vápníku. Plíce jsou vhodné zvláště pro štěňata od šestého týdne života a při redukčních dietách.Cena za 1kg. (Výrobce MasoProPsy.com)
    MPP Hovězí vemeno mleté 1kg Mletá vemínka jsou vhodným krmivem pro velká a obří plemena psů (pro pocit nasycenosti) a to nejen pro svou cenovou dostupnost.
    Hovězí vemeno v kuse 1,5 - 2kg. Hovězí vemínka jsou vhodným krmivem pro velká a obří plemena psů (pro pocit nasycenosti) a to nejen pro svou cenovou dostupnost. Cena za 1kg

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00