Jak na věc


hotel bystré bazén s mořskou vodou

Reference, komentáře k ubytování

    nabízí příjemné posezení, zábavu pro děti v podobě velké trampolíny, pískoviště s herní sestavou (skluzavka a domeček). Příjemné posezení s relaxací doplňuje venkovní bazén o průměru 5 metrů. Při nepříznivém počasí si můžete posedět pod krytou pergolou.
    V objektu hotelu se nachází i VINÁRNA, která kromě posezení v úžaseném stylovém prostoru, nabízí širokou škálu vín z vinotéky od výhradního dodavatele PALAVÍN, Bavory a příjemnou obsluhu.
    Komplex nově zrekonstruovaných hotelových budov se nachází na náměstíčku ve tvaru podkovy. Při rekonstrukci byly zachovány klenby v pokojích i na chodbách, což celému hotelu dodává romantický nádech. Bylo však také pamatováno na Vaše pohodlí a krytý přístup ke všem službám: masážní salón, kosmetické studio, sauna, posilovna a především krásný bazén s mořskou vodou.


Fotogalerie ubytování Hotel Bystré

    Hotel Bystré Bystré Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 50 osob, TV místnost, přednáškový sál, zdravotní středisko v hotelu, možnost vyprání prádla za poplatek 50 Kč, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol, internetový koutek.
    Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště 50 m od hotelu, kino 300 m od hotelu, houbaření, rybolov, jízda na koni, whirlpool, masáže.
    Každý z 18-ti dvou až čtyřlůžkových pokojů Vám poskytne pohodlí, které očekáváte. Hotel dále disponuje jedním apartmánem, který je rovněž útulný a navíc velmi prostorný, vhodný především pro větší rodiny.
    Hotel Bystré poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.
    V nabídce restaurace je široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Můžete si pochutnat na světlém, černém nebo řezaném pivu z Černé hory. Námi nabízená vína dodává firma PALAVÍN, Bavory.


Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti

    Pro ubytované hosty nabízíme od 8.00 do 9. oo hod snídaně formou švédského stolu. Pokud využijete ubytování s polopenzí, můžete si vybrat k večeři z nabídky šesti druhů jídel. Stravování větších skupin je řešeno na základě individuální dohody.
    Hotelová restaurace s celodenním provozem (otevřeno od 11,00 hod) Vám nabídne kvalitní českou kuchyni i krajové speciality. Kromě nabídky z jídelního lístku, můžete využít obědové menu s výběrem ze dvou druhů jídel.
    Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 300 m od hotelu, zacvičit ve fitness, zahrát bowling 2000 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 5000 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je 500 m od hotelu, zacvičit si aerobik, si jít zastřílet na střelnici 3000 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.
    K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.


Hotely popisem související s lokalitou: Vysočina

    Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19-ti pokoji má kapacitu 50 lůžek. Hostům je k dispozici příjemná restaurace a útulná vinárna. V letních měsících můžete využít zahradní restauraci v atriu hotelu. SLUŽBY: uzamykatelné parkoviště bazén s mořskou vodou vířivka sauna posilovna masáže kosmetika
    Nabízí Hotel Bystré kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Bystré na dovolonou nebo wellness víkend. Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Bystré můžete okamžitě reagovat.Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Bystré z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.
    Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19-ti pokoji má kapacitu 50 lůžek. Hostům je k dispozici příjemná restaurace a útulná vinárna. V letních měsících můžete využít zahradní restauraci v atriu hotelu. V CENĚ UBYTOVÁNÍ JE BAZÉN S MOŘSKOU VODOU

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00