Jak na věc


holidaycheck recenze

HolidayCheck partnerem programu Miles & More

    A jak to prakticky funguje? U každého hotelu v katalogu najdete v pravém dolním rohu hodnocení uživatelů nezávislého recenzního portálu Holidaycheck. Stupnice od 1 do 6 bodů hodnotí vybavení, polohu, stravování, servis a ostatní služby v hotelu. Pokud si chcete názory a hodnocení klientů ověřit, naleznete je na www.holidaycheck.cz. Hodnocení u jednotlivých hotelů v katalogu jsou platná v době vydání katalogu a poskytuje je společnost Holidaycheck. „Pevně věříme, že nezávislá hodnocení samotných uživatelů budou ku prospěchu všech našich klientů a pomohou jim vybrat si takový hotel, aby byli na své dovolené maximálně spokojeni,“ uzavírá Tatiana Poláková, Neckermann CK.
    Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.
    Ještě nikdy se psaní recenzí hotelů tak nevyplatilo! Od 1. března 2013 se turistický portál HolidayCheck stává novým partnerem Miles & More. Účastníci tohoto věrnostního programu společnosti Lufthansa mohou na portálu HolidayCheck hodnotit hotely a sbírat tak prémiové míle. Největší evropský turistický portál HolidayCheck, který se specializuje na poskytování hodnocení hotelů, je jediným partnerem programu Miles & More tohoto druhu.


PR servis České tiskové kanceláře

    Více než 23 milionů účastníků programu Miles & More má tak šanci sbírat s HolidayCheck prémiové míle, které pak mohou využít při svých cestách. Georg Ziegler, vedoucí oddělení B2B dodává: „Partnerství mezi Miles & More a HolidayCheck spojí dvě velké skupiny turistů. Pro aktivní členy programu Miles & More se tak HolidayCheck stává ideálním místem, kde se mohou podělit o své zážitky. Turisté tak nejen pomohou vytvořit kolektivní a objektivní obraz kvality ubytovacích zařízení na portálu Holidaycheck, ale navíc získají i odměnu v podobě prémiových mílí.“
    Miles & More je mezinárodní věrnostní program společností Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS, Brussels Airlines, LOT Polish Airlines, Adria, Croatia Airlines, Air Dolomiti a Luxair, který nyní zahrnuje více než 23 milionů účastníků. Na programu se podílí více než 300 partnerů z celého světa. Patří mezi ně členové Star Alliance, největší letecké aliance světa, dále hotely a autopůjčovny, stejně jako mnoho dalších firem z oblasti financí, obchodu, telekomunikace, nakladatelství a automobilového průmyslu. Program Miles & More nabízí svým účastníkům sbírat u těchto partnerů prémiové míle, které pak mohou vyměnit za letenky, vouchery a jiné odměny. Více informací o programu naleznete zde: www.miles-and-more.com.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00