Jak na věc


hliníkové profily

Profily pro přístrojové krabičky

    a prodej dalších samostatných dílů hliníkového konstrukčního systému. Dále nabízíme komplexní služby od zpracování návrhu řešení a konstrukčních prací, přes přípravu hliníkových profilů a dalšího materiálu až po kompletní dodávku včetně montáže.
    V Dormin-Prim se zaměřujeme jak na potřeby ekologické, tak i potřeby lidské – ať už se jedná o naše zákazníky či o prodejce – a prosazujeme neustálé inovace v jejich prospěch. Náš tým se proto skládá z mladých a energických pracovníků, kteří se nebojí cílevědomě kráčet vstříc pokroku.
    Náš cílDržet krok s nejnovějšími technologiemi a zároveň prosazovat pozitivní změny v průmyslu výroby hliníku.
    Švýcarská preciznost a spolehlivost. Nákladová a časová efektivita. Jedinečnost a originalita řešení. Prakticky nekonečná variabilita. To vše v sobě spojují hliníkové profily a hliníkový konstrukční systém KANYA.
    Zveme Vás na 24. Mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře, který se koná 23-26.5.2017. Náš stánek č.33 najdete v pavilonu M4. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Hliníkový profil 124010 1000 Euro-Cooling Fin Profile 3, přírodně eloxovaný, 1000mm

    Naše vize do budoucnostiStát se průkopníky ve výrobě hliníku a vždy klást důraz na špičkovou kvalitu produktů díky aplikaci nejnovějších poznatků jak z oblasti inženýrství tak i z oblasti výroby a prodejte hliníkových produktů. Chceme náš tým orientovat na zákazníka a na svět, ve kterém žije, pozitivně přispívat do světové ekonomie a celosvětové pokladnice pokroku za použití nejvhodnějších materiálů a technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň bezpečné pro naše pracovníky.
    Společnost Dormin-Prim vstoupila na trh extruze hliníku v roce 2005 se svým plně automatizovaným protlačovacím lisem na hliník s kapacitou 1 000 tun a s vysoce kvalitními nástroji pro mechanické zpracovávání této suroviny. Díky pozvolnému rozvoji se naší společnosti podařilo nabýt potřebných zkušeností, které jsme využili ke zlepšení kvality našich produktů a vzrůstu výrobních kapacit. Naše továrna se nachází v moldavském městě Ceadir-Lunga v oblasti zvané Gagauzsko a rozkládá se na ploše o rozloze 25 000 m2, z nichž 12 000 m2 zaujímá výrobní areál.
    Vážení obchodní partneři, na základě rozhodnutí valné hromady společnosti VISIMPEX a.s., IČ 65138708, se sídlem Seifertova 2834/33, Přerov, byla dne 7.12.2017 provedena změna obchodního jména na WT WINTECH a.s.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00