Jak na věc


hamrování listových per benešov

Umělecké kovářství Kynšperk nad Ohří

     touto činností se zabývám již několik let a rukama mi prošlo několik desítek aut a o mnoho víc samostatných pér, kdy si demontáž a montáž majitelé prováděli sami. Listy pérování hamruji ručně za studena. Většina úprav nezbytných pro dobrou funkci vozidla je vratná. Jen na pár místech se na rámu sváří. Tato úprava není konstrukční změnou podvozku, takže auto bez problémů projde STK.
    Kromě součástí pro benzínové motory a dieselové motory najdete na stránkách i sekci pro majitele aut jezdících na LPG (zkapalněný propan a butan) a CNG (stlačený zemní plyn). Inzerce půjček
    Pokud chcete být při prodávání co nejúspěšnější, dejte si záležet na dobré a ostré fotce předmětu, nejlépe, aby byl na fotce díl celý, dobře osvětlený a za ním nejlépe neutrální nerušivé pozadí. V popisu předmětu uveďte co nejvíce informací, aby si mohl případný kupující udělat představu o stavu autodílu. Z jakého roku je díl, na jaký typ vozu je určený, popřípadě jestli ho lze použít i na jinou značku vozu, v jakém je stavu a pokud má nějaké vady, tak je důležité je všechny uvést popřípadě i nafotit.
    Umělecké kovářství Josef Horvát Kynšperk nad Ohří bylo založeno v roce 1992. Od roku 1999 se tomuto řemeslu věnuji na plný úvazek. Mé služby využívají především klienti z Karlovarského kraje (okresy Sokolov, Cheb a Karlovy Vary), ale zhotovuji zakázky i do jiných regionů v rámci ČR.


výroba listových per a hamrování

     pokud zadní doraz neupadl, stačí nastavit dosedací plochu na rámu. V opačném případě se dají na místo dosedací plochy namontovat silentbloky ze Š120 a ty fungují jako doraz.
    Inzerce autodílů je stránka určená pro každého, kdo chce prodat či koupit autodíly. Vkládání inzerátů je velmi jednoduché, jde to opravdu samo. Pokud chcete prodávat či koupit nějaký předmět, nejprve se musíte registrovat. Postupně vyplníte údaje o sobě jako je jméno, příjmení, email a telefon, také si zvolíte, jestli jste fyzická nebo právnická osoba. Právnické osoby mohou vyplnit také IČ a IČO. Nakonec zadáte datum narození a zvolíte si heslo. Kliknete na vytvořit účet. Tím se zaregistrujete a můžete začít. Na stránkách máte svůj účet, který lze jednoduše spravovat, vidíte zde svoje inzeráty a můžete zdarma vystavovat svoje předměty. Máte přehled o všem, co nabízíte.
    Na tomhle autě byly tlumiče ze Škody 120 Vysunuty na doraz byly i před hamrováním takže auto téměř nepérovalo. použití kousku jeklu se neosvědčilo v pevnosti.


Provádím veškeré kovářské práce:

    Sháníte autosklo, chlazení, tlumiče, zimní pneumatiky, těsnění či výfuk? Možná že někdo právě nabízí přesně to, co už několik měsíců potřebujete, aby bylo vaše auto zase jako nové. Pokud nelpíte na tom, aby byly autodíly 100 % nové, ale jste kutil, který si se vším poradí, jste na správném místě. I tak je tu možnost, že bude někdo prodávat díl, který je nový, protože si třeba špatně vybral, nebo se mezitím rozhodl pro jinou variantu. I v bazaru je možné získat věci jako nové a za daleko lepší ceny.
    Když chodíte na stránku častěji a většinu inzerátů už jste viděli, v dolní části stránky se nachází sekce, ve které se zobrazují právě aktuální inzeráty, jsou to nabídky seřazené od nejnovějších.
    Ať jste propadli kouzlu tuningu a stále sháníte něco nového, čím své vozidlo vylepšit, nebo se vám porouchala nějaká součást auta, kterou už v běžném obchodě nekoupíte, věříme, že na tomto inzertním portálu najdete, co hledáte.
    3 /po prohnutí listových per směrem dolů se sníží jejich schopnost udržet nápravu proti bočnímu pohybu a může tím dojít k rozkmitávání řízení. Tento jev se však někdy projevuje i na standardním podvozku a většinou jej zapříčiňuje vůle v ložiskách přední nápravy nebo v silentblocích listů. Proto doporučuji použít na nahamrované auto protektory z hrubým vzorkem, u kterých se tento jev neprojevuje.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00