Jak na věc


hackovane zalozka kocka navod zdarma

Leave Your Comment Cancel Reply

    Pro rady, nápady a inspiraci jsem založila novou facebookovou skupinku, kde se snažím co nejrychleji reagovat na vaše dotazy, proto neváhejte a připojte se zde.
    Chcete mít jistotu, že Vám žádný návod zdarma neunikne? Můžete se přihlásit i k odběru novinek tohoto webu a každý nový návod zde uveřejněný Vám přijde v odkazu do Vašeho e-mailu.
    Dnes jedna vychytávka. Tajný vzoreček je odtajněn. Není to žádné dobrodrůžo, jen PDS, ale díky správnému vedení háčku do správné mezírky vznikl bezva vzorek, který sluší každé přízi, krom melírovaných, tam lehce zaniká. Vzoreček mírně stahuje, takže pokud budete upravovat velikost, je potřeba s tím počítat.
    Návod prosím používejte k výrobě výrobků pro vlastní potřebu. Návod je pro Vás zdarma, avšak netýká se prodeje. Pro prodej výrobků dle tohoto návodu mne prosím kontaktujte (souhlas ohledně Autorského zákona a upřímně bych nerada, aby někdo profitoval na mých nápadech :-)). Pokud se Vám návod líbí, prosím volně sdílejte na sociálních sítích, ať může háčkovat více lidiček.


Kulišanka SweetRoll s videonávodem

    Dnes se mění čas na zimní. Situaci nejdříve pochopila kočka. S vrznutím vrat a vzdalujícím se zvuku motoru zalehá na koberec a v mžiku usíná. Jakoby tušila, že má pohodu a nemusí se bát omylem mířené kostky Dupla. No a já vařím čaj. Sama doma leč s nachlazením. Lipový je bezva, s Becherovkou obzvlášť, a vrhám se na zpracování návodů a videí.
    Zvolila jsem svou oblíbenou kulišanku. Jednak hezky sedí a jednak to není klasická ušanka, kterých je všude tucty. Na olem jsem zvolila o půl číslo menší háček a tím se lehce zmenšila velikost. Pokud potřebujete obvod 50 cm a kousek, pokud uděláte olem stejným háčkem jako čepičku, 52 oček by Vám mělo stačit.
    První dvě řady končíme pevným okem a začínáme náhradou. Od třetí řady háčkujeme dokola. Lem čepičky háčkujeme tam a zpět a zde začínáme vždy náhradou. Náhrada (N) 1 KS=1ŘO, 1 PDS=1 volné ŘO
    Ukončíme a zapošijeme volné konce. Šňůrky jsou tvořeny copánky upletené ze stejné příze. Ustřihneme přízi cca 80 cm dlouhou, cca 10 ks pro jednu pletenou šňůrku. Připevníme v rozích lemu. Přišijeme cedulku a bambulku, případně dozdobíme bambulkami i šňůrky čepičky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00