Jak na věc


goodgame empire-pres celou obrazovku

Goodgame Shadow Kings - Dark Ages

    Ale pěkně od počátku. Poker se začal v Americe hrát v 19. století a o hře, s níž vychází, se dodnes vedou spory. K jeho masivnějšímu šíření začalo docházet ve dvacátém století, kdy také dostal svou konečnou podobu. Tedy spíše hned několik. Existuje totiž nespočet variant. Základní je tzv. draw poker, kdy hráči obdrží pět karet a následně si je mohou pro vylepšení své pozice vyměnit. Avšak vývojem času se nejoblíbenější variantou stal Texas Hold'em, případně jeho rychlejší varianta Omaha. I tak byl poker dlouhou dobu spíše záležitostí podsvětí, do něhož jsme mohli nakouknout v Goodgame Mafia. Až teprve v roce 1970 vznikla série turnajů, jíž na přelomu 20. a 21. století následovali některé další. Touto dobou se tato hra masivně rozšířila i v online světě.
    kde je hra mého dětství ? kde je hra kterou jsem hrála jako první ? kde je moje nejoblíbenější hra ? už mě zbyly jen creepypasty...čtení z podsvětí...a démoni...moji démoni https://www.youtube.com/watch?v=LSvOTw8UH6s
    Jste členem elitního policejního týmu a vaší specializací je vyhledávání důkazních materiálů. I ve změti předmětů najdete přesně co je potřeba a tak máte v rukou dostatek důkazů pro usvědčení zločince.
    Logická hra. Spojujte kuličky do skupin podle barvy. Když už není další možnost, klepněte na mezerník, spojeneé skupiny se vymažou a přibudou vám nové kuličky a tak budete pokračovat po celou dobu časového limitu.


Rizzoli and Isles: The Masterpiece Murders

    Ač je poker označován za hazardní hru, tak v dané situaci máme jasně dané procentuální vyjádření výhry. Na základě svých karet, karet ležících na stole a odhadu možných skupin karet soupeřů lze vyjádřit své možnosti na úspěch. To dělá s Texas Hold'emu spíše strategickou hru, v níž krom samotných karet sehrává ještě důležitou úlohu schopnost blafovat. V úvahu je proto potřeba brát i předchozí chování soupeřů. A to nejen fyzických projevů, ale i jejich styl sázení při jednotlivých situacích. V této hře jde zkrátka ve velké míře o cit pro hru. A k tomu jej získat je potřeba odehrát desítky tisíc her. U Goodgame Poker je oproti online kasinům nesporná výhoda, že si každý může zahrát zcela zdarma. A kdo ví, jednou třeba získané znalosti dokážeme zúročit na nějakém tom turnaji s pohádkovými výhrami.
    suri02: Souhlasím s tebou, Farmer byla mnohem lepší hna než Big farm,ale co se dá dělat. Já teď hraju hru goodgame Farmfever a je skoro stejná jako farmer. Rozhodně je podle mě lepší jak Big farm. Omlouvám se těm co mají radši Big farm.
    Puma Mnau: Přesně GoodGame Farmer bylo lepší než BigFarm např.: Na Farmer byl trh a mohli jsme se setkávat s přáteli a jinými hráči ,ale na BigFarm není ani trh ani se nemůžem setkávat ani s přáteli ani s jinými hráčí hráči BigFarm hraju ale je to nuda,když si nemůžete pokecat s přáteli nebo jinými hráči


lukasek56(hranatý bloky jsou prostě...)

    U Goodgame studia jsme zvyklí spíše na komiksově laděné oddychové hry zaměřené na nejeden žánr, takže vidět v jejich podání pokerovou hru může být pro někoho překvapením. Ale když se na jejich zpracování Texas Hold'emu podíváme, tak je na každém kroku znát jejich rukopis. Zkrátka i když bývá tato nejoblíbenější karetní hra spíše spojována s hazardem, tak u Goodgame studia jde především o tu zábavu. Prostě a jednoduše, když si někdo touží při chladném večeru online zahrát bez toho, aby musel investovat nějaké peníze, je to ta správná volba. Goodgame Poker v kteroukoliv denní dobu nabízí dostatek spoluhráčů, co se pouští do hry čistě pro zábavu. A samozřejmě příjem zkušenostních bodů do žebříčku. Každý totiž za odehranou partii získá nějaké ty bodíky a je jedno, zda partii vyhrál či složil karty.
    Tentokrát se na své jachtě vydáte na dobrodružnou plavbu. Ale dostihne vás bouře a zažene do Bermudského trojúhelníku, kde se potopí Vaše loď. Vy se musíte stihnout obléci do neoprénu, vzít si nezbytné pomůcky a skočit do moře.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00