Jak na věc


gerard butler novy film

Profil Šindel (GERARD® Shake Corona)

    barva antracitová, kaštanová, červená, terakota, čokoládová, cihlová, tvídová, popelavá, zelenočerná, modročerná, zelenošedá, žíhaná cihlová, okrová, bordo
    barva červená, čokoládová, žíhaná kaštanová, tvídová, popelavá, zelenočerná, žíhaná antracitová,modročerná, zelenošedá, žíhaná zelenošedá, okrová, žíhaná terakota, bordo
    | © GERARD® 2009 - Všechna práva vyhrazena | Lehké plechové střešní krytiny | Střecha na klíč || Úvod | Sortiment | Reference | Ceník | On-line kalkulátor| Vaše otázky (FAQ) | Dokumenty | Kontakty || Grafika, webdesign: Otakar Korolus | XHTML je validní dle specifikace W3C | Partnerská sekce
    1. Charakteristika střešní krytiny GERARD®2. Hlavní nabízený sortiment střešní krytiny GERARD®3. Doplňkový sortiment pro střešní krytinu GERARD®4. Služby pro koncové zákazníky a firmy
    Vzhled střešní krytiny GERARD® nejvíce oceníte až při prohlídce skutečné střechy. Chcete-li si vyzkoušet, jak Vámi vybraná barva vypadá na skutečné střeše, podívejte se na náš interaktivní vzorník barev (pouze v angličtině).


Charakteristika střešní krytiny GERARD®

    barva červená, terakota, cihlová, žíhaná kaštanová, zelenočerná, žíhaná antracitová, modročerná, žíhaná zelenošedá, žíhaná cihlová, okrová, žíhaná terakota, bordo
    Jste šikovným pokrývačem či klempířem a chcete naši střešní krytinu pokládat? Informujte se o termínech montážních školení a o možnostech zapůjčení montážních nástrojů. Rádi se s Vámi dohodneme na podmínkách spolupráce.
    Ke střešní krytině nabízíme široký sortiment hřebenáčů, štítových a okapových lišt, lemů zdi, úžlabí, lávky ke komínu, stupačky, vikýře, ventilační a sanitní šablony, anténní prostupy a další komponenty. Součástí dodávky střešních krytin GERARD® je i tzv. dokončovací souprava (obsahuje akrylátový tmel a kamenný posyp), s jejíž pomocí lze snadno opravit různá poškození, vzniklá při montáži. Dokončovací soupravu využijete i pro skrytí hlaviček hřebíků, které jsou vystaveny pohledu či přímému působení povětrnostních vlivů (typicky ve štítových lištách či hřebenáčích). Nedílnou součástí dodávky jsou speciálně povrchově upravené hřebíky pro upevnění krytiny k latím. Všechny položky doplňkového sortimentu jsou vyobrazené v katalogu, který naleznete v rubrice Dokumenty.


Bouvet Saumur, Brut Rosé Gerard Depardieu 0,75l

    Nabízíme Vám možnost využití montážních nástrojů, které Vám po dobu montáže střešní krytiny GERARD zapůjčíme. Pákové nůžky a ohýbačku střešních šablon zapůjčujeme po dobu montáže střešní krytiny GERARD zdarma, za poplatek zapůjčujeme plynovou nastřelovací pistoli i s hřebíky a pohonným médiem. Naše montážní nástroje významným způsobem urychlí pokládku střešní krytiny a ušetří Vám tak čas i námahu.
    Střešní krytina GERARD® je plechová profilovaná střešní krytina s přírodním kamenným posypem, vhodná pro šikmé střechy se sklonem 12° (15°) až 90°. Je vyráběna v sedmi tvarových modifikacích (profilech), vybírat můžete až z dvanácti barevných odstínů. V případě zájmu dodáme střešní šablony i v průhledném provedení (výrobek z polykarbonátu).
    Technická specifikace: Střešní krytina GERARD® je vyrobena z ocelového plechu tl. 0,5 mm, oboustranně ošetřeného unikátní bariérovou vrstvou Zincalume®, tvořenou směsí hliníku, zinku a křemičitého pojiva (185 g/m2). Právě tato vrstva, oproti například jinými výrobci střešních krytin používaného pozinku, je zárukou několikanásobně delší životnosti střešní krytiny GERARD® ve srovnání s pozinkovanými materiály. Přirozený vzhled střešním krytinám GERARD® dodává vrstva přírodního nebarveného kamenného posypu, ošetřeného algicidní úpravou omezující růst lišejníků a řas.


Cabernet d´ Anjou - Gerard Depardieu - Chateau de Tighne 2018 0,75l

    Máte zájem o další informace o střešní krytině GERARD®? Potřebujete radu ohledně novostavby či rekonstrukce Vaší střechy? Máte zájem o přesnou cenovou kalkulaci? Napište nám.
    Lehká plechová střešní krytina GERARD® - to je nízká plošná hmotnost, bezkonkurenční odolnost vůči povětrnostním vlivům, záruka v délce 50 let, přírodní vzhled a snadná montáž.
    Jste koncovým zákazníkem a zajímá Vás, kolik bude stát pokládka střešní krytiny GERARD®? Zašlete nám okótovaný nákres Vaší střechy nebo její prováděcí projektovou dokumentaci a my Vám zpracujeme cenovou nabídku materiálu i jeho pokládky školenou montážní firmou z Vašeho regionu. Pokud chcete, Vaši střechu Vám zaměříme na místě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00