Jak na věc


gerard butler novy film

Profil Klasik (GERARD® Classic Tile)

    Technická specifikace: Střešní krytina GERARD® je vyrobena z ocelového plechu tl. 0,5 mm, oboustranně ošetřeného unikátní bariérovou vrstvou Zincalume®, tvořenou směsí hliníku, zinku a křemičitého pojiva (185 g/m2). Právě tato vrstva, oproti například jinými výrobci střešních krytin používaného pozinku, je zárukou několikanásobně delší životnosti střešní krytiny GERARD® ve srovnání s pozinkovanými materiály. Přirozený vzhled střešním krytinám GERARD® dodává vrstva přírodního nebarveného kamenného posypu, ošetřeného algicidní úpravou omezující růst lišejníků a řas.
    barva červená, čokoládová, žíhaná kaštanová, tvídová, popelavá, zelenočerná, žíhaná antracitová,modročerná, zelenošedá, žíhaná zelenošedá, okrová, žíhaná terakota, bordo
    Máte zájem o další informace o střešní krytině GERARD®? Potřebujete radu ohledně novostavby či rekonstrukce Vaší střechy? Máte zájem o přesnou cenovou kalkulaci? Napište nám.


Střešní šablona Toskána (GERARD® Milano)

    Ke střešní krytině nabízíme široký sortiment hřebenáčů, štítových a okapových lišt, lemů zdi, úžlabí, lávky ke komínu, stupačky, vikýře, ventilační a sanitní šablony, anténní prostupy a další komponenty. Součástí dodávky střešních krytin GERARD® je i tzv. dokončovací souprava (obsahuje akrylátový tmel a kamenný posyp), s jejíž pomocí lze snadno opravit různá poškození, vzniklá při montáži. Dokončovací soupravu využijete i pro skrytí hlaviček hřebíků, které jsou vystaveny pohledu či přímému působení povětrnostních vlivů (typicky ve štítových lištách či hřebenáčích). Nedílnou součástí dodávky jsou speciálně povrchově upravené hřebíky pro upevnění krytiny k latím. Všechny položky doplňkového sortimentu jsou vyobrazené v katalogu, který naleznete v rubrice Dokumenty.
    | © GERARD® 2009 - Všechna práva vyhrazena | Lehké plechové střešní krytiny | Střecha na klíč || Úvod | Sortiment | Reference | Ceník | On-line kalkulátor| Vaše otázky (FAQ) | Dokumenty | Kontakty || Grafika, webdesign: Otakar Korolus | XHTML je validní dle specifikace W3C | Partnerská sekce
    Nabízíme Vám možnost využití montážních nástrojů, které Vám po dobu montáže střešní krytiny GERARD zapůjčíme. Pákové nůžky a ohýbačku střešních šablon zapůjčujeme po dobu montáže střešní krytiny GERARD zdarma, za poplatek zapůjčujeme plynovou nastřelovací pistoli i s hřebíky a pohonným médiem. Naše montážní nástroje významným způsobem urychlí pokládku střešní krytiny a ušetří Vám tak čas i námahu.
    Vzhled střešní krytiny GERARD® nejvíce oceníte až při prohlídce skutečné střechy. Chcete-li si vyzkoušet, jak Vámi vybraná barva vypadá na skutečné střeše, podívejte se na náš interaktivní vzorník barev (pouze v angličtině).


Profil Vila (GERARD® Heritage Tile)

    barva antracitová, kaštanová, červená, terakota, čokoládová, cihlová, tvídová, popelavá, zelenočerná, modročerná, zelenošedá, žíhaná cihlová, okrová, bordo
    Jste šikovným pokrývačem či klempířem a chcete naši střešní krytinu pokládat? Informujte se o termínech montážních školení a o možnostech zapůjčení montážních nástrojů. Rádi se s Vámi dohodneme na podmínkách spolupráce.
    barva červená, terakota, cihlová, žíhaná kaštanová, zelenočerná, žíhaná antracitová, modročerná, žíhaná zelenošedá, žíhaná cihlová, okrová, žíhaná terakota, bordo
    Střešní krytina GERARD® je plechová profilovaná střešní krytina s přírodním kamenným posypem, vhodná pro šikmé střechy se sklonem 12° (15°) až 90°. Je vyráběna v sedmi tvarových modifikacích (profilech), vybírat můžete až z dvanácti barevných odstínů. V případě zájmu dodáme střešní šablony i v průhledném provedení (výrobek z polykarbonátu).


Profil Šindel (GERARD® Shake Corona)

    Jste koncovým zákazníkem a zajímá Vás, kolik bude stát pokládka střešní krytiny GERARD®? Zašlete nám okótovaný nákres Vaší střechy nebo její prováděcí projektovou dokumentaci a my Vám zpracujeme cenovou nabídku materiálu i jeho pokládky školenou montážní firmou z Vašeho regionu. Pokud chcete, Vaši střechu Vám zaměříme na místě.
    1. Charakteristika střešní krytiny GERARD®2. Hlavní nabízený sortiment střešní krytiny GERARD®3. Doplňkový sortiment pro střešní krytinu GERARD®4. Služby pro koncové zákazníky a firmy
    Lehká plechová střešní krytina GERARD® - to je nízká plošná hmotnost, bezkonkurenční odolnost vůči povětrnostním vlivům, záruka v délce 50 let, přírodní vzhled a snadná montáž.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00