Jak na věc


gemoney internet banka přihlásit se

Výhodná bankovní půjčka až 800 000 Kč od 7%

    Expres půjčka je bezúčelová půjčka od GE Money Bank. Je poskytována ve výši od 20 000 Kč až do 800 000 Kč. Ovšem o částku vyšší než 300 000 Kč lze žádat pouze se souhlasem manželky a o částku vyšší než 500 000 Kč je nutno žádat se spolužadatelem. Peníze jsou na účet vedený u GE Money Bank (pokud ho žadatel nemá, je mu založen v průběhu žádosti o půjčku) převedeny do 5 minut od podpisu smlouvy. Výhodou je fakt, že jsou přesně stanoveny podmínky úvěru a vše je doloženo úvěrovou smlouvou. Nevýhodou je časová náročnost, která je spojena s nutností doložit příjem. Je doporučeno si o půjčku požádat online, jelikož je sjednání a vedení půjčky zdarma. Další možností je zavolat na zákaznickou linku, využít online bankéře (výběr z video hovoru, hlasového hovoru nebo chatu) nebo zajít na jakoukoliv pobočku.
    Tento srovnávač online úvěrů vznikl na popud nekvalitním a zaujatým recenzím. Tým odborníků a redaktorů tohoto webu přináší nejrozsáhlejší nezávislé recenze půjček v ČR. Provozovatel portálu Lemony trade s.r.o. (IČ: 29043026) není poskytovatelem žádného recenzovaného úvěru.
    Mám dvě Expres půjčky a jsem spokojen. Díky účtu Genius a přístupu na internet mám možnost dozvědět se, kolik mi banka nabízí peněz pro "třetí" půjčku. Vyřízení obou půjček, jedné v únoru a druhé v říjnu netrvalo ani 15 minut

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00