Jak na věc


fanklub hc kometa brno diskuzní fórum

Mezinárodní turnaj fanoušků se blíží

    Pokud bude mít kdokoliv chuť se na turnaj přijít podívat, může, vstup na utkání bude zdarma. Níže naleznete podrobnější info kdy, kde a s kým bude klatovský tým hrát.
    Následující text je "smluvním ujednáním", jehož odsouhlasením se uživatel níže uvedených služeb (dále jen "Uživatel" či "Uživatelé") zavazuje dodržovat pravidla v něm stanovená (dále jen Smluvní ujednání). V případě porušení Smluvních ujednání kterýmkoli Uživatelem níže uvedených služeb může provozovatel níže uvedených služeb - obchodní společnost eSports.cz, s.r.o. (dále jen Provozovatel) uplatnit opatření obsažená v těchto Smluvních ujednáních.
    Již 5. ročníkem pokračuje hokejové klání týmů, které reprezentují fanoušky jednotlivých klubů 1. ligy a Extraligy ledního hokeje. Pořadateli 5. ročníku Turnaje fanoušků v ledním hokeji jsou fanoušci z Chomutova za podpory hokejového klubu Piráti Chomutov.


DISKUSNÍ FÓRUM FANOUŠKŮ HC KOMETA BRNO

    Již tento víkend (18.-19.12.) se hokejový tým Fanklubu HC Klatovy zúčastní prvního ročníku Gambrinus fans cupu 2010 (turnaji fanoušků v ledním hokeji). Náš tým se na turnaj přihlásil spolu s fanoušky Karlových Varů, Plzně, Pardubic, Hradce Králové a Brna. Již obsazení tohoto turnaje napovídá tomu, že zde budou mít klatovští fanoušci silnou konkurenci. Snad se ale našemu týmu povede dobře a z turnaje přivezou domů nějakou cennou trofej. Kluci jsou zajisté nabuzeni nedávnou výhrou nad fanoušky Plzně 4:2.
    Základní registrace uživatelského jména je zdarma, stačí jen jedno potvrzení odkazu ve zprávě, která vám po registraci přijde na vaši emailovou adresu. Pokud se chcete stát "profi" uživatelem a využívat tak některé výhody a rozšířené funkce diskusního fóra, pak se po úspěšné registraci přihlásíte do editace uživatele (odkaz v dolní části diskusního fóra) a zašlete jedinou SMS zprávu podle pokynů.
     Malá hala Plzeň – skupina B 13.30 – 14.30hod. zápas FK Kometa Brno – FC H. Králové 14.45 – 15.45hod. zápas FC H. Králové – FC Pardubice 16.00 – 17.00hod. zápas FC Pardubice – FK Kometa Brno
    Večerní program pro nás zajistil pořádající tým HC Pilsfans 2009. Připravili si pro klatovské fandy prohlídku pivovaru spojenou s ochutnávkou piva (to vše za 50kč na osobu). Jelikož nás bude celkem dost, je třeba exkurze rozdělit do následujících skupin:


Mezinárodní turnaj fanoušků se blíží

    Registrace budou platné pro všechna diskusní fóra s registrací na webech eSports.cz. Pokud již máte registraci z jiného webu eSports.cz, tak platí i zde.
    Již za několik málo dní, respektive měsíců vyzve hokejový tým FAN KLUBU HC KOMETA BRNO soupeře nejen ze zahraničí, ale i z České republiky ke změření sil v 2. mezinárodním turnaji fanoušků ledního hokeje. Termín tohoto turnaje je stanoven na 1. a 2. května 2020 a odehraje se na Hokejových halách dětí a mládeže za Lužánkami. Letos bude součástí tohoto turnaje exhibiční utkání mezi Českou a Slovenskou republikou, kdy tým za Českou republiku sestavuje Roman Erat a za Slovensko Jožo Kováčik.


Turnaj fanoušků v lední hokeji 2014

     Registrační podmínky Smluvní ujednání upravující užívání služeb poskytovaných společností eSports.cz, s.r.o.Následující text je "smluvním ujednáním", jehož odsouhlasením se uživatel níže uvedených služeb (dále jen "Uživatel" či "Uživatelé") zavazuje dodržovat pravidla v něm stanovená (dále jen Smluvní ujednání). V případě porušení Smluvních ujednání kterýmkoli Uživatelem níže uvedených služeb může provozovatel níže uvedených služeb - obchodní společnost eSports.cz, s.r.o. (dále jen Provozovatel) uplatnit opatření obsažená v těchto Smluvních ujednáních.Tyto Smluvní ujednání upravují užívání následujících internetových serverů Uživatelem: Lev Praha (ru) (levpraha.ru)1. SC WOOW Vítkovice (florbalvitkovice.cz)1. SC Znojmo FK (www.1scznojmo.cz)1.FC Slovácko ()1.FK Příbram (fkpribram.esports.cz)AC Sparta Praha ()AS Trenčín (astrencin.sk)Aukro Berani Zlín (www.hokej-zlin.cz)Basketball Nymburk (nymburk.basketball)BC Rostov Don (bcrostov-don.ru)Bílí Tygři Liberec (www.hcbilitygri.cz)BK Havlíčk
    Turnaj se bude konat ve dnech 20.12. – 21.12. 2014 v SD Aréně Chomutov. Jednotlivá hokejová klání začínají v hrací dny vždy od 8 hodin. Hraje se po celý den v obou halách SD Arény. Vstup je volný.
    Turnaje se zúčastní 10 týmů, jmenovitě tým fanoušků HC ČSOB Pardubice, HC Energie Karlovy Vary, HC Mountfield Hradec Králové, HC Kometa Brno, Lev Praha, HC Litvínov, HC Most, Piráti Chomutov, HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň.
    pro web www.hcsparta.cz není v tuto chvíli Služba dostupná, pro web www.hc-kometa.cz je dostupná pouze za podmínky současné registrace na portálu www.kometagroup.cz


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00