Jak na věc


faktura ke stažení zdarma

Faktura online zdarma ke stažení

    UPOZORNĚNÍ: námi nabízené faktury doporučujeme před jejich využitím prokonzultovat s daňovým poradcem nebo alespoň zkontrolovat dle platné legislativy.
    Každý rok začíná podnikat spousta nových podnikatelů a celkem jich v ČR podniká kolem jednoho milionu. Většina ze začínajících podnikatelů však netuší, co podnikání obnáší a třeba takové vystavení faktury, bez čehož se podnikání prakticky neobejde, většina začínajících podnikatelů sama nezvládne. Tyto stránky jsou tu pro to, aby nabídly řešení ve formě vzorových faktur a formulářů. Faktura formulář i faktura vzor online k vyplnění jsou ke stažení zdarma.
    Všem podnikatelům nabízí naše stránky vzor faktury i daňového dokladu zdarma ke stažení. Vzorová faktura i vzorový daňový doklad jsou připraveny jako soubor .pdf, který snadno otevřete v bezplatném prohlížeči, např. PDF Explorer. Vzor faktury poslouží těm, kteří si jen potřebují ujasnit náležitosti faktury a potřebné údaje následně použít v některém fakturačním programu nebo designové šabloně faktury.


PRÁZDNÁ FAKTURA KE STAŽENÍ A RUČNÍMU VYPLNĚNÍ

    A nezapomeňte si, pokud ještě nemáte, uložit OnBusiness.cz do záložek nebo jako startovní stránku. Najdete tu nejen plánovací kalendáře na každý rok, ale i řadu dalších informací pro vaši práci a byznys.
    Formulář faktury je volitelně doplněn o QR kód pro QR platbu. Odběratel už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje, když budete chtít zaplatit Vaši fakturu. Stačí vyfotit QR kód z faktury chytrým telefonem a platební příkaz v bankovní aplikaci se vyplní automaticky.
    Faktury ve formě formulářů stačí otevřít například v programu Excel a jednoduše přepsat podle vašich potřeb. Tato faktura slouží jako vzor faktury do které se dá hned psát. Faktury ve formě formuláře máme připraveny pro plátce i neplátce DPH.
    Tyto informační stránky se vám pokusí tuto problematiku vysvětlit a formou vzorových faktur a formulářů nabídnou pomocnou ruku pro snadné vystavení vaší první(a nejen té první) faktury. S naší pomocí vám stačí umět s programem Excel nebo jemu podobným a můžete si vystavovat faktury v pohodlí vaší kanceláře sami a především zdarma. Faktura jako vzor do které se dá hned psát, vám vystavení faktury skutečně usnadní.


Podpora pro zařízení s operačním systémem Android

    Šablona pro faktury je nastavena tak, aby se vytiskla na jednu stránku. Nicméně tisk na vašem PC bude záležet také na nastavení, mimo jiné tiskárny. Protože si ale šablonu můžete dle libosti upravit, lze i toto snadno vyřešit podle vašich potřeb.
    Někteří podnikatelé si faktury vytvoří sami nebo za pomoci fakturačního programu, ale nejsou si jisti, zda uvedli veškeré potřebné údaje. Od toho je tu vzor faktury zdarma ke stažení, který je ve formátu .pdf a slouží pouze k zobrazení pro kontrolu potřebných údajů. Tuto vzorovou fakturu nelze editovat. Vzorové faktury máme připraveny pro plátce i neplátce DPH.
    Při tvorbě formuláře faktury/vzorové faktury zdarma ke stažení byl kladen důraz na správnost vyhotovení a faktury zde nabízené by tak měly být v naprostém pořádku. Pro jistotu však doporučujeme veškeré náležitosti faktury překontrolovat.
    Naše stránky mají pro každého podnikatele i podnikatelku, plátce i neplátce DPH, přichystaný formulář faktury v programu Microsoft Excel. Tento formulář faktury lze jednoduše přepisovat a zadat tak přesně takové údaje, které podnikatel potřebujete. Faktura vzor do které se dá hned psát poslouží především těm, kterým stačí jednoduchá faktura a nechtějí využívat složitějších fakturačních systémů.


Chcete usnadit placení Vašich faktur?

    Hledáte jednoduchý nástroj jak vytvořit faktury? Nebaví Vás opakovaně vyplňovat stejné údaje? Nechcete se nikde registrovat? Chcete mít data na svém počítači?
    Začali jste podnikat a nevíte jak vystavit vaší první fakturu? Neznáte náležitosti faktury? Nerozumíte například pojmu datum uskutečnění zdanitelného plnění nebo třeba neznáte rozdíl mezi pojmem faktura a pojmem daňový doklad?
    Fakturu ve formátu XLS můžete bez problémů použít nejen v tabulkovém kalkulátoru MS Excel, ale i v libovolném kompatibilním kancelářském balíku (Open Office, Libre Office, Google Apps, Office 365). Jen si ji stáhněte a v příslušném programu ji můžete nejen vytisknout, ale třeba také libovolně upravit.
    Stačí vyplnit několik údajů do formuláře faktury, u odběratele stačí IČO (data se načtou z ekonomického registru), fakturované položky a faktura je připravena k zobrazení nebo stažení.
    (Šablona pro faktury je poskytován jako služba čtenářům OnBusiness.cz. Vydavatel neposkytuje žádné záruky, explicitní ani implicitní, ohledně přesnosti uvedených dokumentů ke stažení.)


Náležitosti faktury/daňového dokladu

    Faktura v souboru PDF je pak určena především k vytištění, případně k použití v mobilních zařízeních - v tabletech a v chytrých telefonech. V případě PDF můžete k prohlížení a tisku použít libovolný prohlížeč PDF, například Adobe Reader, ale dnes rovněž téměř i jakýkoli webový prohlížeč. Fakturu v PDF můžete samozřejmě také upravovat, pokud máte příslušný editační software.
    Vyplněné údaje jsou pouze ve Vašem počítači, připravené pro opakované použití. Odběratele i fakturované položky jsou po zobrazení PDF faktury uloženy do interní databáze.
    Hledáte vhodný nástroj pro vystavování a evidenci faktur online? Služba iDoklad umožňuje vystavit faktury online zdarma ať už jste na počítači či mobilu.
    Nejpopulárnější je mezi začínajícími podnikately faktura ve formě formuláře, který stačí stáhnout, editovat a vytisknout. Je to tedy faktura do které se dá hned psát. Tyto stránky nabízejí formulář ve formátu .ods. Tato verze je určena pro OpenOffice.org(bezplatně stáhnete na www.stahuj.cz), ale soubor otevřete i v programu Excel, ve kterém je i snadno editujete a vytisknete. Při tvorbě formulářů jsme mysleli na plátce i neplátce DPH.
    Ještě dodejme, že faktura v PDF je zde ve dvou variantách - částečně předvyplněná jako vzor a zcela prázdná. Faktura v souboru XLS je částečně předvyplněná, obsah šedých polí v ní nahraďte svými údaji.


NÁHLED FORMULÁŘE PRO TVORBU FAKTURY ZDARMA

    Fakturu lze vystavit pomocí softwaru k tomu určenému nebo s trochou šikovnosti v tabulkovém procesoru, ve kterém byly vytvořeny i naše faktury. Faktura do které se dá hned psát vám výrazně usnadňuje práci. Tyto faktury můžete díky této online stránce stáhnout zcela zdarma, jednoduše přepsat a vytisknout.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00